Zavrieť

Porady

Skrátenie pracovného času

Dobrý deň,
chem vás poprosiť o radu pri riešení nasledovného problému. Prevádzkujem malé samoobslužné potraviny, kde zamestnávam 3 predavačky. V posledných mesiacoch klesli tržby natoľko, že už si nemôžem dovoliť ich zamestnávať v takom počte a potrebujem ušetriť cca náklady na 1 zamestnankyňu. Riešením by bolo jednu z nich prepustiť, ale je ťažké sa rozhodnúť ktorú.
Našiel som riešenie a to také, že by som im skrátil pracovný čas (keď s tým budú súhlasiť). Uvažoval som o trojtýždňovom cykle, ktorý by sa stále opakoval a vyzeralo by to nasledovne (pridal som prílohu tak dúfam, že ju zobrazí).

Otázky:
1. Je takéto rozvrhnutie pracovného času v súlade so zákonom?
2. Ako mám uviesť pracovný čas a mzdu do pracovnej zmluvy (môže byť uvedená hodninová mzda)?
3. Ako by som mal platiť dovolenku (sviatok), keď vyjde na deň v ktorom zamestnankyňa zvyčajne odpracuje 5 hodín. Preplatím 5 hodín alebo 8?
4. Ako je to s nárokom na dovolenku? Za normálnych okolností majú nárok na 5 týždňov dovolenky ročne.

Ďakujem
Naposledy upravil fafo8 : 25.05.10 at 16:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    V súlade so zákonníkom práce to bude, ak budeš mať v tom zmysle podpísaný dodatok k PZ a súčasne budeš dochádzku riadiť tak, aby podľa možnosti mesačne, alebo štvrťročne bol dodržaný fond pracovnej doby podľa nových podmienok, teda tých 28 hod. v priemere za týždeň.
    Ak predpokladáš, že sa to dodržať nebude môcť, tak im do dodatku uvedieš aj zmenu v odmeňovaní, miesto mesačnej mzdy stanovíš hodinovú mzdu. Tiež musíš sledovať počet odpracovaných hodín, nadčasy, príplatky - nie nezdá sa mi to jednoduchšie.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    vychádza to na 70% plného prac. úväzku. Stačí ked to takto podpíšu v dodatku PZ, bude sa im počítať 70% z pôvodného platu.
    rozsah dovolenky sa nemení
    preplatíš tolko hodín, kolko by mala smenu.

    fafo8 je offline (nepripojený) fafo8

    fafo8
    Ďakujem, takže mám ponechať odmeňovanie mesačnou mzdou vo výške 70% tej pôvodnej mzdy? Nebude problém v tom, že pracovný týždeň nie je rovnaký a tým pádom v jednom mesiaci odpracuje zamestnankyňa viac ako v druhom?
    Nebolo by lepšie ich odmeňovať hodinovou mzdou, podľa počtu odpracovaných hodín v danom mesiaci?
    Predovšetkým chcem aby to bolo v súlade so zákonníkom práce.

    SILVIA54 je offline (nepripojený) SILVIA54

    SILVIA54
    Ahojte všetci, potrebujem radu: teraz mi zamestnávateľ povedal,že plánuje skrátiť pracovnú dobu a to tak,že piatky by mali zamestnanci voľno a niektorí aj celý august.Chcel by zamestnancom vyplatiť 60% mzdy.Prosím Vás čo to znamená pre zamestnávateľa? Nemám s takýmto niečim skúsenosť.Ďakujem

    Skrátenie pracovného času

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.