Zavrieť

Porady

google web history

Prosim vas, neviete mi poradit ako obmedzim google historiu len na hladane vyrazy na google? Vcera som zapinal google historiu a omylom som klikol aj na zaznamenavanie historie navstivenych webovych stranok. Prosim ak viete tak poradte ako to obmedzit len na vyhladavane vyrazy. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    Luboš275 Pozri príspevok
    Naspomenul si aký používaš prehliadač !
    no pouzivam google chrome, takze google toolbar tam nemam, ale ked idem cez firefox tak uz mi uklada celu historiu prehliadania, nie iba vyhladavanie a ja by som potreboval v google web history obmedzit historiu len na vysledky vyhladavania, ak vies tak porad, dik

    Pedro13 je offline (nepripojený) Pedro13

    sam tomu neverím :-) Pedro13
    nazdarek, vyskusaj:
    pre Firefox:
    - Nástroje, možnosti, súkromie a v okne pre Uchovávanie histórie treba zvoliť Použiť vlastné nastavenie a tam vyškrtaj, čo sa Ti hodí + je dobre zaskrtnut si Vymazat historiu pri ukončení FireFox a v nastaveniach si zvol, co chces aby ti zakazdym vymazalo, ked ukoncis program

    pre Google-Chrome:
    - v pravo hore, hned vedla adresneho riadku je znacka kluca, klikni nanu, vyber Moznosti, dalej Pod kapotou a tam Nastavenie obsahu, vo funkciach klikni na Súbory cookie a zaskrtni "Po zatvorení prehliadača vymazať súbory cookie a ďalšie údaje web stránok, potvrd a v casti Pod kapotou je dobre tiez vymazat celu historiu - Odstranit udaje prehliadania, potom by ti to malo mazat automaticky, ked vypnes chrome.
    Dufam, ze ti to pomoze a bude to fungovat. P.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.