Zavrieť

Porady

hladam stolara

Neviete o nejakom sikovnom stolarovi z okolia Senca? Potrebujem urobit skrinku so vstavanym umyvadlom do kupelne.
Dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

josiph68
ak nepasuje žiadná,tak naozaj len vyrobiť na mieru.nieje to nič zložité pre žiadného stolára.hľadaj v zlatých stránkach,nemôžem ti ináč poradiť,i keď viem,pretože by to bola reklama.

laur12 je offline (nepripojený) laur12

laur12
www.kopelux.sk , nie je sice z okolia senca, ale odmeria a odvezie to kamkolvek. je dobry, robil nam nabytok do celeho bytu. aj na svojej www ma pekne ukazky.

siza je offline (nepripojený) siza

siza
josiph68 Pozri príspevok
ak nepasuje žiadná,tak naozaj len vyrobiť na mieru.nieje to nič zložité pre žiadného stolára.
No to by si sa cudoval!! Nie je stolar ako stolar a keby vsetci robili rovnako...

[/quote]hľadaj v zlatých stránkach,nemôžem ti ináč poradiť,i keď viem,pretože by to bola reklama.[/quote]

Ale ved o tom tato rubrika predsa je, nie? - teda ak som ju spravne pochopila. Podelit sa o skusenosti o tych, s ktorymi ste boli spokojni !!! Je to isty druh reklamy, ale nerobis ju sam sebe.

bea je offline (nepripojený) bea

bea
Veru aj najjednoduchšie veci dokážu niektorí "fachmani" celkom pokaziť. Preto je dôležité odporúčanie. I keď ani to nie je vždy 100 % záruka.

josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

josiph68
zle si ma pochopila.z okolia senca nikoho nepoznám,až ďalej od hlohovca,ale tou reklamou som myslel práve seba,takže ti nepomôžem ináč.

siza je offline (nepripojený) siza

siza
AHA, prepac, nepochopila som. Skoda. Ale ak si sikovny, mozno sa niekomu zides.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.