Zavrieť

Porady

Skusenosti s pozickami -najlepsia-pozicka.sk

Dobrý deň, možno som v nesprávnej sekcii, nič vhodnejšie som nenašiel. Prosím, má niekto skúsenosti s pôžičkou pre nezamestnaných? Nestretol sa niekto, prosím, s firmou "Najlepšia pôžika"? Skúšal som čo to cez nich a mám z toho zmiešané pocity, možno sa mýlim.
Ďakujem za akúkoľvek info.
Naposledy upravil arizona : 27.05.11 at 12:07
Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

A z čoho tú pôžičku chceš splácať, ak si nezamestnaný (bez príjmu) ?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

vlado6363 Pozri príspevok
Dobrý deň, možno som v nesprávnej sekcii, nič vhodnejšie som nenašiel. Prosím, má niekto skúsenosti s pôžičkou pre nezamestnaných? Nestretol sa niekto, prosím, s firmou "Najlepšia pôžika"? Skúšal som čo to cez nich a mám z toho zmiešané pocity, možno sa mýlim.
Ďakujem za akúkoľvek info.
Tomu sa vraví cesta do horúcich pekiel...
najlepšia síce je- ale pre nich...
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

Dobrá otázka, som vedený na UPSVaR a, chvála Bohu, dostávam od nich nie zanedbateľnú sumu, ako soc. dávku v nezamestnanosti...
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

stanislav 1975, máš naprostú pravdu, je to peklo...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

vlado6363 Pozri príspevok
Dobrá otázka, som vedený na UPSVaR a, chvála Bohu, dostávam od nich nie zanedbateľnú sumu, ako soc. dávku v nezamestnanosti...
to ale nie je odpoveď. Dávka v nezamestnanosti (vypláca SP) nie je sociálna dávku, ktorú vypláca UPSVaR. Alebo si mal na mysli dávku v hmotnej núdzi ? To je naozaj zanedbatelná sumu - a v prípade splácania začiatok cesty do pekla, ako píše Stano ...
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

máš pravdu, veronika, poplietol som si debrecínku s decimálkou, momentálne poberám dávku v nezamestnanosti od SP, od júna budem opat zamestnaný, len teraz musím urgentne riešiť situáciu, preto moja pôvodná otázka o skúsenostiach s pôžičkou pre nezamestnaných...opakujem: súhlas s Tebou, aj Stanom...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

vlado6363 Pozri príspevok
máš pravdu, veronika, poplietol som si debrecínku s decimálkou, momentálne poberám dávku v nezamestnanosti od SP, od júna budem opat zamestnaný, len teraz musím urgentne riešiť situáciu, preto moja pôvodná otázka o skúsenostiach s pôžičkou pre nezamestnaných...opakujem: súhlas s Tebou, aj Stanom...
Vlado, pekla-najmä toho horúceho - sa bojím, takže osobnou radou nepomôžem.

Dostatok informácii máš na tejto stránke

http://www.google.sk/aclk?sa=L&ai=C1...amestnanych.sk
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Moj nazor je, ze pozicku ti nikto neda... Neber to v zlom... Aj tie recicky, ze nepotrebujes potvrdenie o prijime a aj ze ich nezaujimaju minule pozicky a ich sposob spalacania je hlupost. Ci banka alebo nebankova spolocnost si ta poriadne preklepne... To mi ver. A kedze si bez prijimu, tak ta nejakym slusnym sposobom odbiju...
Dnes maju problem vybavit pozicku zamestnani ludia kvoli vyske prijimu a nie to nezamestnany clovek...
2 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

Veronika a vsetci ostatni...dik za nazory, nijako ma neprekvapuju..dnes som komunikoval prave s jednou spolocnostou, ktora ponuka pozicku aj nezamestnanym, vsetky udaje chceli odomna len po telefone a potom ich, vraj, odoslali na centralu k posudeniu, medzi tym som ale nesmel zlozit telefon, lebo ak by sa prerusilo spojenie, vraj, stratili by sa udaje, ktore som im poskytol a kedze udaje som zadaval cca 12 min., dalsich 10 min som cakal na ich odozvu ( potom som sklapol mobil ) a kedze cislo zacinalo 0900....... velmi sa tesim na ucet za telefon...to len pre ilustraciu, ze ked je clovek v sra...ch, premysla iracionalne a preto moja povodna otazka na skusenosti ostatnych vo veci pozicky pre nazamestnanych...prosim, ak mi niekto chce napisat, ze som naivny, ani nech sa neunuva, viem to..ale aj tak dik
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Kedže Ťa minúta stála 1,60 EUR, rátaj zhruba 35 EUR vyhodených do luftu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Vidíš, nepotrebuješ ani rady z Porady - poučil si sa sám ... Kolko ľudí počká na odpoveď a netrepne telefonom ...

Vlado, pozri na ten online formulár - aká pôžička pre nezamestnaných ? A rodné číslo zavesíš niekomu na nos len tak ?
0 0
zacik23 zacik23

zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

predpokladam ze pozicka je podmienena uzatvorenim IZP alebo nejaka podobna hovadina (RPMN>30%)...VELMI PODROBNE si prestuduj vsetky podmienky, kedze poziciavat nezamestnanemu (resp niekomu v skusobnej dobe) je neskutocny hazard (toto prosim nebrat osobne, ale bohuzial je to tak)....urcite to tieto spolocnosti maju dobre osetrene a exekucia hrozi uz pri meskajucej prvej splatke o 1 den...

mozno by bolo zaujimave zverejnit RPMN uveru ktory ti dana spolocnost ponuka.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Mne sa tak vidí,
že nedávno o tom bola relácia v telke, tuším v lampárni alebo v podobnej relácii.

Že zaplatte, a ozve sa Vám investor a tie peniaze Vám dá a nakoniec sa z toho vyklulo - uzavrite životnú poistku plaťte a nás nezaujíma odkiaľ vezmete peniaze.

Nedá sa Vlado v tvojej banke požiadať o povolené prečerpanie?
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

jan som si to vyratal na 40 eciek, si ma potesil...
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

Veronika, opat s Tebou suhlasim...ocakavam, ze niekto sa na moje r.c. zavesi a pride mi sek na XXXXXX€
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

Xanti, s investorom mas pravdu...povolene precerpanie mam vo svojej "materskej banke" davno za sebou a uz aj splatene...dik za zaujem a odpoved, toto je o inom...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

vlado6363 Pozri príspevok
Veronika a vsetci ostatni...dik za nazory, nijako ma neprekvapuju..dnes som komunikoval prave s jednou spolocnostou, ktora ponuka pozicku aj nezamestnanym, vsetky udaje chceli odomna len po telefone a potom ich, vraj, odoslali na centralu k posudeniu, medzi tym som ale nesmel zlozit telefon, lebo ak by sa prerusilo spojenie, vraj, stratili by sa udaje, ktore som im poskytol a kedze udaje som zadaval cca 12 min., dalsich 10 min som cakal na ich odozvu ( potom som sklapol mobil ) a kedze cislo zacinalo 0900....... velmi sa tesim na ucet za telefon...to len pre ilustraciu, ze ked je clovek v sra...ch, premysla iracionalne a preto moja povodna otazka na skusenosti ostatnych vo veci pozicky pre nazamestnanych...prosim, ak mi niekto chce napisat, ze som naivny, ani nech sa neunuva, viem to..ale aj tak dik
Minuly tyzden davali v telke nejaku relaciu /neviem presne o aku firmu sa jednalo/, vraj takto zarabaju, ze nalakaju ludi na rychle pozicanie penazi...ale malokomu pozicku schvalia. Zarabaju vlastne na tych predrazenych telefonatoch. Myslim, ze to uz aj SOI riesi...

Nedaj sa nachytat, radsej pogoogli a pouc sa na cudzich chybach..
Skus najst nejake lepsie riesenie,nenalet neserioznym firmam a podvodnikom
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Vlado,
ostáva asi len rodina a známy či by nepožičali peniaze za pevne stanovené podmienky, kedže spomínaš že od júna budeš robiť.
Takže sa môžeš dohodnúť, že požičanú sumu vrátiš v oktobri s navýšením. A to budeš po skúšobnej dobe a môžeš požiadať o pôžičku v banke a tým vyplatiť príbuzných alebo priateľov.
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

arizona, tak, ako vravis, ked som pochodoval cca 10 min.s mobilom pri uchu, v ktorom hrala hudba,doslo mi to..skoda, ze chapem tak pomaly....
0 0
vlado6363 vlado6363

vlado6363 je offline (nepripojený) vlado6363

Xanti, dik, ale opakujem, toto je o inom, nechci vediet podrobnosti..este raz, dik za podporu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať