Zavrieť

Porady

Preco odmietam sluzby od telekomu (T-COM, T-MOBILE)

http://ekonomika.sme.sk/c/6372822/ne...cne-uvery.html

Nemci na nas zarabaju, nevyplacaju nam co maju a este robia podvody s pozickami. Dlzia nam vyse 100 milionov eur, pricom len 30 milionov treba na platy lekaroma sestram, ktore ma stat problem najst.
Takze ludia uz zacnime bojkotovat firmy, ktore nas okradaju a robia na nas podvody
Podakujem sa zlodejovi Miklosovi za tuto spinavu privatizaciu. Co je paradox ze Nemecko ako jediny stat v EU krizu nepocituje - no bodaj by ked takto okrada a parazituje na vsetkych statoch, lebo EU je vyhodna len pre velke staty(Nemci maju aktualne historicke rekordy: najnizsia nezamestnanost, najvyssi export, dopyt....)
Usporiadat
Téma je uzavretá.
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

slovensko cca 5,5 mil obvatelov
nemecko cca 85 mil.obyvatelov
EU cca 500 mil.obyvatelov
myslis ze ich do.....me,nejak si fandis
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

neusla mi pointa ,myslis ze ma to neserie....vermi ze velmi.len som chcel naznacit ze sme taky malicky ze nemozeme si nic dovolit len drzat hubu a plavit sa po prude ....sak nejak to uz dopadne.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

sak nejak to uz dopadne - tak v tom sme experti! A ešte v jednom. Nadávať v krčme pri pive, ale nikdy nič neurobiť pre zmenu stavu.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

sthruska Pozri príspevok
sak nejak to uz dopadne - tak v tom sme experti! A ešte v jednom. Nadávať v krčme pri pive, ale nikdy nič neurobiť pre zmenu stavu.
nikdy sa nestane ze by som nadaval pri pive,ja som sa s tym uz zmieril.....a co chces robit ,vstupily sme do EU ....bbasta.vsak nam vsetko povedia co mame a nemame a plnit sa to musi....jedno ci nadvame v krcme ci na porade ver ze vysledok bude ajtak ten co som napisal vyssie.budeme drzat huby a plavit sa s ostatnymi......sme taky malicky ze nic ine si nemozeme dovolit.....verte ze ma to tiez mrzi ale nemame na vyber.....
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

tu je jednoduche riesenie kupovat slovenske vyrobky, dat si napr. internet od lokalneho(slovenskeho) poskytovatela, ktory su kvalitou daleko pred telekomom(ten dsl nezlepsil 20 rokov), nehovoriac o neochote a arogancii voci zakaznikom a samozrejme podvodnym cenam, pol roka zadarmo, potom 40e na mesiac....
Keby sme mali rozum, tak ked tu prieslo o2 vsetky hovory za 2Sk, dali by si to vsetci a vsetci by sme volali za 2sk, a ostatni by musili ist dole....lenze to je ten problem: SAK TO NEJAK DOPADNE....treba sa rozhybat a nieco robit....kazda kritika je kritika, lepsie kritizovat ako pritakavat.....len kritika posuva spolocnost dopredul.l....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Máš moje sympatie za túto tému len ťa musím sklamať.DT vlastní (nepamätám si to presne ) 45% akcií v Orange a 75% v T mobile.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

aku spolocnost mas na mysli,tu ktora urobi vsetko aby sa mal druhy horsie ako on.uplne stebou suhlasim....je to o spolocnosti o tom ze media ludom vymyvaju mozgy....o tom ze banky ti poziciavaju za nenormalne uroky tie peniaze ktore ani neexistuju a v horsom pripade su tvoje vlastne...o tom ze manazer ta v jednom kuse strasi ze ked sa ti nepaci za branou cakaju zastupy....ano o tom to je nie o telekome...ved porozmyslaj ked prejdu vsetci zakaznici k slov.provajdrovi co sa asi stane.....telekom ich kupi aj s chlpami a vstci budu stastny...
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

vela ludi nevie o lokalnych poskytovateloch internetu, vidia len tv a poznaju len to co je v tv, zamerajte sa hlavne na neobmedzene sluzby aby ste nemali viazanost a skuste uprednostnit domace firmy pre zahranicnymi....tcom, tmobile...tu ostavaju lebo sa tu da kradnut, ked vsetko klesne na minimum odidu prec...a toto je nas ciel aby odisli....
http://www.bezdrotovepripojenie.sk/sk/sk/bratislava
http://www.porovnat.sk/

www.isper.sk najlepsi internet v petrzalke....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

rado3105 Pozri príspevok
vela ludi nevie o lokalnych poskytovateloch internetu, vidia len tv a poznaju len to co je v tv, zamerajte sa hlavne na neobmedzene sluzby aby ste nemali viazanost a skuste uprednostnit domace firmy pre zahranicnymi....tcom, tmobile...tu ostavaju lebo sa tu da kradnut, ked vsetko klesne na minimum odidu prec...a toto je nas ciel aby odisli....
http://www.bezdrotovepripojenie.sk/sk/sk/bratislava
http://www.porovnat.sk/

www.isper.sk najlepsi internet v petrzalke....
a kto nebýva v BA tak čo??
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

to ste taki blbi ze nevidite moznost vybrat aj nieco ine ako BA? Ja nie som z BA, paradox je ze lepsi vyber poskytovatelov je vsade mimo BA. Napr. v Ruzomberku je okolo 10 poskytovatelov...a to neberiem do uvahy velkych...
len pre priklad dam vacsich slovenskych:
bbxnet.sk , levonet.sk, isper.sk, ruzanet.sk, alternet.sk, citicom.sk, rsnet.sk, antik.sk......

http://www.bezdrotovepripojenie.sk/p...nternetu-v-sk/
Naposledy upravil rado3105 : 12.05.12 at 13:22
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

rado3105 Pozri príspevok
vela ludi nevie o lokalnych poskytovateloch internetu, vidia len tv a poznaju len to co je v tv, zamerajte sa hlavne na neobmedzene sluzby aby ste nemali viazanost a skuste uprednostnit domace firmy pre zahranicnymi....tcom, tmobile...tu ostavaju lebo sa tu da kradnut, ked vsetko klesne na minimum odidu prec...a toto je nas ciel aby odisli....
http://www.bezdrotovepripojenie.sk/sk/sk/bratislava
http://www.porovnat.sk/

www.isper.sk najlepsi internet v petrzalke....
ja mám iba net od swan-u 5 rokov a keď som k nim prechádzal od upc, tak som im povedal, že áno ale bez viazanosti - dohodli sme sa a naviac mi dali pol roka net gratis akože v testovacej prevádzke (novostavba)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rado3105 Pozri príspevok
http://ekonomika.sme.sk/c/6372822/ne...cne-uvery.html

Nemci na nas zarabaju
...he....a kto na nás nezarába ???.....teda , čo sa týka cudziny ???
...o domácich " zárobkovočinných " spoluobčanoch snáď nie je ani potrebné sa zmieňovať ......teda , česť výnimkám ...
...a o domácich , poniektorých , podnikateľoch nemám tiež nejak valné a kladné hodnotenie ...

, nevyplacaju nam co maju a este robia podvody s pozickami. Dlzia nam vyse 100 milionov eur, pricom len 30 milionov treba na platy lekaroma sestram, ktore ma stat problem najst.
Takze ludia uz zacnime bojkotovat firmy, ktore nas okradaju a robia na nas podvody
Podakujem sa zlodejovi Miklosovi za tuto spinavu privatizaciu.
PREČO len Miklošovi ....????????
JA sa ho ABSOLÚTNE nazastávam ......no nie je to tak dávno , čo boli tie holandské dražby a tam to začalo ......
...a snáď si nebudeme nahovárať s ružovými okuliarmi v kaviarni popri debate o psíkoch , že FICOVI financministri si zobáky nenamočia ....respektíve celá vláda aj so svojimi poskokmi na nových miestach ....lukratívnych .....

Co je paradox ze Nemecko ako jediny stat v EU krizu nepocituje - no bodaj by ked takto okrada a parazituje na vsetkych statoch, lebo EU je vyhodna len pre velke staty(Nemci maju aktualne historicke rekordy: najnizsia nezamestnanost, najvyssi export, dopyt....)
...a ozaj ....k téme .......osobne fungujem :
- doma - Chello 3 in 1
- prenosný modem Orange
- len tak , na občasný náhľad niekde ...povedzme v čakárni si v mobile otvorím nekonečný šál - Orange ...
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

rado3105 Pozri príspevok
http://ekonomika.sme.sk/c/6372822/ne...cne-uvery.html

Nemci na nas zarabaju, nevyplacaju nam co maju a este robia podvody s pozickami. Dlzia nam vyse 100 milionov eur, pricom len 30 milionov treba na platy lekaroma sestram, ktore ma stat problem najst.
Takze ludia uz zacnime bojkotovat firmy, ktore nas okradaju a robia na nas podvody
Podakujem sa zlodejovi Miklosovi za tuto spinavu privatizaciu. Co je paradox ze Nemecko ako jediny stat v EU krizu nepocituje - no bodaj by ked takto okrada a parazituje na vsetkych statoch, lebo EU je vyhodna len pre velke staty(Nemci maju aktualne historicke rekordy: najnizsia nezamestnanost, najvyssi export, dopyt....)
Toto je porada, takze v com konkretne potrebujes poradit?

Taketo krcmove reci a temy o politike sa tu v poslednej dobe nejako mnozia. Bohuzial... Ak to takto pojde dalej, tak uz sem ani nebudem mat chut chodit.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

rado3105 Pozri príspevok
to ste taki blbi ze nevidite moznost vybrat aj nieco ine ako BA? Ja nie som z BA, paradox je ze lepsi vyber poskytovatelov je vsade mimo BA. Napr. v Ruzomberku je okolo 10 poskytovatelov...a to neberiem do uvahy velkych...
len pre priklad dam vacsich slovenskych:
bbxnet.sk , levonet.sk, isper.sk, ruzanet.sk, alternet.sk, citicom.sk, rsnet.sk, antik.sk......


http://www.bezdrotovepripojenie.sk/p...nternetu-v-sk/
ten porovnávač našiel iba drahší program,ako mám momentálne a tie vymenované u nás nie sú,takže si to strč vieš kam
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A často tam nie sú zahrnutí lokálni poskytovatelia, ktorí sú tak malí, že pre porovnávanie nie sú dosť atraktívni!
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Ak sa najde a dohodne skupina ludi, tak internet sa stava velmi lacnou zalezitostou. Staci aby sa par ludi v urcitej lokalite dohodlo a jeden si prenajme od telekomu linku za cca 30€ mesacne (od 1.6-30.7.2012 telekom zvysuje rychlosti u najvyssich programoch DSL 2+ az na 20 Mbps (cize kazdemu sa ujde ).
Delit kazdy vie, takze cenu pre jedneho usera si vypocita. Zvycajne sa tak na jednu linku pripaja 10-15 userov, ale pocul som ze na jednej linke 2Mbps bolo aj 80 userov, vtedy sa dosahuju rychlosti mensie ako na dial-upe, ale aj tak to funguje.
Lenze vacsinou je slovac blba, nevie sa dohodnut a kazdy si zaobstara vlastny NET od telekomu a tak to potom vyzera.
Netreba sa toho bat, dnes su zariadenia na vysokej urovni a vypadky su minimalne, pripojenie je stabilne, staci sa pohrat na zaciatku v nastaveniach a potom to uz slape.
Ja som si s kamosmi spravil malu siet pred 6 rokmi, najprv sme boli 4 a teraz nas je 10 (pocitacov asi 30). U nas nie je ina moznost ako dsl (ak nepocitam lokalnych providerov, ktory preberaju pripojenie taktiez s dsl liniek).
Ak by sme si nespravili siet, tak predpokladam, ze kazdy by si musel zaviet linku a min Turbo 2 co je cca 17€
Takze by telokomu zaplatili 2040€ rocne a tak telekom dostane 360€.
Cim viac ludi tak urobi, tym mensie prijmi bude mat telekom a bude nuteny znizovat ceny
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Mne sa najlepšie páči ked začnú básniť o tých rýchlostiach /až 100 Mb/s/

a keď ich požiadam aby mi tu rychlosť aj realne ukázali napr. na www.dsl.cz

tak zrazu začne byť iná naliehavá téma na debatu...
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

fero: zdielane dsl ma ale jednu dost velku nevyhodu, a to je mizerny upload, pri vecsej zatazi je to schopne odstavit aj celu linku, takze to chce rozumnu skupinu ludi co sa vedia na sieti chovat
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Pri tom zdielani je dalsi problem ze akonahle ta uda niekto z okolia, popripade ked niekoho z tych kamosov nastves (chudak bude stahovat a pojde mu to 30kb) ale nie tvojou vinou ale tym ze to nie je garantovana linka ktora sa neda shapovat, tak sa naserie a uda ta na TUSR, zavola telekomu....a vtedy zacnu problemy.....
0 0
misstka misstka

misstka je offline (nepripojený) misstka

a to mám byť bez internetu? napríklad ja žijem v menšej obci a tú toho veľa na výber nie je. je síce jeden lokálny poskytovateľ, ale ten tiež nič moc ani kvalitou a ani cenami.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať