Zavrieť

Porady

4 komentárov     zbaliť
lujza.j http://www.porada.sk/search.php?searchid=2179572
ak tieto témy sú o tebe ....a táto tiež...tak
ivka70 Lujzi, tvoj link nic neotvori, mne autorove temy otvara pod uplne inym id
lujza.j jáj...lebo mne áno...tak nič...témy zaujímavé....ak sú jeho.....ja sa len čudujem,že niekto ide ohroziť bývanie.....podnikaním.....
baran25 Prepáčte lujza.j, ale ja nejdem ohroziť bývanie podnikáním. ale bývanie idem zachranit.Ak by ste vedeli prečo som túto otázku položil tak by ste pochopili že je to jediné riešenie danej situácie. Je mi luto e idete hodnotiť moju osobu iba podla mojich otazok.. Mimochodom to ze otazky kladiem ja neznamena ze patria mne. Prajem Vám pekný zvyšok dňa a poprosím Vás nabuduce ma nekomentujte. Nič som Vám neurobil a vobec nemám chuť Vaše komentare čitať...Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    To ti tu nikto nepovie, musis si obehat jednotlive banky a prejst s nimi zaruky za uver, ktore mozes ponuknut.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Práve včera mi môj klient, ktorý začal podnikať len vlani v lete, hovoril, že mu núkajú úver z tatra banky. Vraj mu už viackrát telefonovali... Len on nepotrebuje, ale tvrdí, že tam nie je problém. Možno treba skúsiť tam....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    baran25 Bol som v TB a nie neposkytujú úver...
    bea
    lacotinka to aj mňa zastavila známa z 1SS, že či nepotrebujem hypo pre BD
    že má výborných 2,19 p.a.

    No ak má ona 2,19,
    tak inde majú menej
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ako zacinajuci podnikatel tazko dostanes uver, musel by si mat velni dobry business plan

    ak splnis podmienky banky tak by si mohol dostat americku hypoteku ako fyzicka osoba a peniaze pouzit napr. aj na podnikanie - len aj tu si treba x-krat vyhodnotit ci budes schopny splacat svoj zavazok aj ked sa ti v podnikani nebude darit
    baran25 Ďakujem

    Ktorá banka dá úver začinajúcemu podnikateľovi ? ,.. .aj s možnosťou ručenia nehnuteľnosti...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.