Zavrieť

Porady

Práca v zahraničí a pracovné agentúry

Ahojte viem že tu je už asi kopa takýchto otázok ale nikde som nenašla presne to čo som potrebovala.
Preto sa chcem spýtať či máte niekto skúsenosti s prácou v zahraničí cez slovenské pracovné agentúry. Nechcem totiž odísť na vlastnú päsť na to sa necítim a preto by som chcela ak ste niekto cez nejakú agentúru boli alebo aj niekto z vašich známych aby ste mi napísali cez akú a aj váš názor na ňu. A prosím píšte sem len k veci a žiadne iné odhováračky od toho a podobne, ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kackaaaa je offline (nepripojený) kackaaaa

    kackaaaa
    Zdravim, zalezi aku pracu hladas. Ja pracujem na vyletnej lodi, najprv na zaoceanskej v USA, neskor na rieke v Europe, teraz sa opat vraciam na more. Najlepsie sa mi osvedcila agentura Backup jobs agency, rychle vybavenie prace, skvela komunikacia. Dalsou agenturou je Concordia, ja osobne s nou nemam dobre skusenosti, ale poznam vela ludi, ktorym pracu vybavili. Toto je vsak praca na vode + vybavuju aj nejaku pracu v hoteloch, ale to len okrajovo. tak snad som aspon trosku pomohla. Drzim palce ;-)
    arizona Odpovedas na 4.roky staru otazku
    kackaaaa Viem, vsimla som si to az ked som odpoved odoslala. No nakoniec som ju nechala, mozno to pomoze niekomu inemu..

    Práca v zahraničí a pracovné agentúry

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.