Zavrieť

Porady

Vlčie maky prosiiiim - dakujem.

Zdravim vsetkych vsimavych Poradakov.

Nevsimol si niekto, kde sa tento rok vysiali hojne vlcie maky? Najlepsie v okoli BA, diky.
Naposledy upravil misomiso : 24.05.10 at 22:06
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Niekto chce narezávať makovičky
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja len posuvam, - ziaden macik tento rok, nikde? Vcera som prejazdil cele Zahorie, lebo tam toho zvyklo byt pozehnane a teraz nic.

Nevsimli ste si niekto, ci nahodou Zitny ostrov, alebo niekde okolo Trnavy co Senca??
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

U nás v poli v Z.Bystrici bývalo veľa vlčieho maku, kým tam nezačali výstavbu (smer Mariánka). Ale pošlem dnes synov na bicykloch, nech sa idú mrknúť.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

misomiso Pozri príspevok
Ja len posuvam, - ziaden macik tento rok, nikde? Vcera som prejazdil cele Zahorie, lebo tam toho zvyklo byt pozehnane a teraz nic.

Nevsimli ste si niekto, ci nahodou Zitny ostrov, alebo niekde okolo Trnavy co Senca??
Neviem ako tento rok, ale po minulé roky som ho videl hojne popri hlavnom ťahu medzi Dunajskou Stredou a Dolným Barom.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

A čo ich ideš maľovať, alebo čo?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Diky moc zatial vsetkym. Zahorsku aj Marianku som uz presiel a nic. Ja mam obavy, ze to bude vsade viac-menej rovnake.

Pozrite sa, co som nafotil pred par rokmi prave v Zahorskej Bystrici. Teraz ani macik. Asi tie polia striekaju nejakou chemiou proti burine.

Takze diky za kazdy tip, ak by niekto predsa nieco videl, budem vdacny. No vyskyty z minulych rokov mi ako vidno velmi nepomozu, jedine ak by ste si vsimli nejake maky teraz. Potreboval by som opat taku peknu rozkvitnutu luku, nie oba nejake tri - styri maky pri ceste...
maky.jpg  
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Podľa mňa je ešte zavčasu ... bola zima a teraz stále prší. Buď trpezlivý, ešte vyčkaj trochu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Rozalka Pozri príspevok
Podľa mňa je ešte zavčasu ... bola zima a teraz stále prší. Buď trpezlivý, ešte vyčkaj trochu.
U nás v okolí KE už súúú.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Fakt? asi máte protekciu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Rozalka Pozri príspevok
Fakt? asi máte protekciu.
Včera som sa nimi kochala na vlastné oči, bolo ich len zopár, ale boli krásne.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Rozalka Pozri príspevok
Podľa mňa je ešte zavčasu ... bola zima a teraz stále prší. Buď trpezlivý, ešte vyčkaj trochu.
To nie je tym. Jazdil som po celom zahori, ked som jeden macik uvidel rozkvitnuty, tak som zastavil a isiel som sa pozriet, ci su tam dalsie este nerozviute. Nie su, takze nie je na co cakat.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Tak takúto lúku si pamätám z prechádzok so psom pred asi 4 rokmi.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tweety Pozri príspevok
U nás v okolí KE už súúú.
Joj - to je teda dialka. No keby som vdedel, ze tam rastu naozaj husto, tak tam skocim.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misomiso Pozri príspevok
Joj - to je teda dialka. No keby som vdedel, ze tam rastu naozaj husto, tak tam skocim.
A viem aj o jednom poli, tam ich teda ale je, ale ešte toho roku som nebola pozrieť, či už sú.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

O takomto čase už zvyčajné kvitnú, ale tento rok je dosť zima. Možno neskôr ak sa oteplí. U nás som ich ešte ani kvitnúť nevidela. Ak ich chceš zberať, teraz nie je vhodná doba, musí byť pekné počasie.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Malicko posuvam - zatial som dostal spolahlivy tip iba na Rakusko, obavam sa, ze sa tam vyteperime a ze s nami tam nejaky majitel vybehne, ked uvidi slovenske auta.

Keby ste niekto este nieco videli, budem vdacny.
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Chodím okolo nich každý deň, vždy pozerám aké sú krásne a koľko ich je, majú veľmi veľa púčkov a čo je zvláštne, sú v centre Trenčína-smer od BA do centra TN pri schádzaní z mosta po pravej strane vedľa Váhu je pomerne veľký breh a je ich tam mimoriadne veľa.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Diky moc, ja by som ale potreboval vacsiu plochu, odhadom aspon tak 40 x 100 m. Dnes som jazdil v dazdi poZitnom ostrove a tiez nic moc. Vsade to striekaju tou chemiou...
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

neviem či ti bude veľkosťou postačovať, ale dnes som išla od Prístavného mostu smerom k Slovnaftu teda po Slovnaftskej ceste .a po pravej strany na poli sa niečo červenalo
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

willma Pozri príspevok
neviem či ti bude veľkosťou postačovať, ale dnes som išla od Prístavného mostu smerom k Slovnaftu teda po Slovnaftskej ceste .a po pravej strany na poli sa niečo červenalo
Diky, skocim tam pozriet.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať