Zavrieť

Porady

daň z finančného obratu v PÚ

ahojte, prosím Vás ako zúčtujem v PÚ pri výpise z bank. účtu daň z finančného obratu ? rovnako ako daň z kapitalizácie úrokov ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Z.E.Ú.S. Pozri príspevok
    ahojte, prosím Vás ako zúčtujem v PÚ pri výpise z bank. účtu daň z finančného obratu ? rovnako ako daň z kapitalizácie úrokov ?
    Daň je stále daňou, účet 341AE.

    Z.E.Ú.S. je offline (nepripojený) Z.E.Ú.S.

    www.ekonomickesluzby.eu Som ekonóm, poskytujem finančné a účtovné služby. ...viac Z.E.Ú.S.
    Vďaka, a treba viesť teda daň z úrokov a daň z finančného obratu na dvoch samostatných analytických účtoch ?

    Z.E.Ú.S. je offline (nepripojený) Z.E.Ú.S.

    www.ekonomickesluzby.eu Som ekonóm, poskytujem finančné a účtovné služby. ...viac Z.E.Ú.S.
    vie niekto poradiť ?

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    S daňou z finančného obratu som sa zatiaľ "nestretla", môžeš popísať, čo to vlastne je?
    Ako sa vyčísli suma na zdanenie?
    A ten finančný obrat sa podľa čoho vypočíta? Kam si to zaúčtovala?
    (Samé zvedavé otázky, ale kto sa nepýta, nič sa nedozvie)

    Z.E.Ú.S. je offline (nepripojený) Z.E.Ú.S.

    www.ekonomickesluzby.eu Som ekonóm, poskytujem finančné a účtovné služby. ...viac Z.E.Ú.S.
    neviem či to nejako nesúvisí s tým že je to Mbank teda pobočka zahraničnej banky , tá daň z finančného obratu

    Z.E.Ú.S. je offline (nepripojený) Z.E.Ú.S.

    www.ekonomickesluzby.eu Som ekonóm, poskytujem finančné a účtovné služby. ...viac Z.E.Ú.S.
    nie lebo sú to 2 samostatné dane na výpise z bankového účtu za jeden mesiac, hovorím je to v banke Mbank, ktorá je pobočkou zahr. banky ... možno to s tým nejako súvisí ale zase na osobnom účte sa to nesťahuje len na podnikateľskom

    daň z finančného obratu v PÚ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.