Zavrieť

Porady

Uver, prosim o vase rady

Chcel by som sa informovat ci banky pri poskytovani uveru overuju aj nebankove registre ako napriklad Solus?

Mam jednu kreditku v nebankovej spolocnosti, je vsak vyplatena.Moze sa stat ze mi uver neposkytnu na zaklade tejto kreditky i ked je vyplatena?

Asi pred rokom mi banka jeden uver neschvalila, mozno prave preto ze som mal povolene precerpanie a aj bolo precerpane a taktiez kreditnu kartu ktora nebola splatena (vsetko v slsp).Teras je vsetko splatene a zrusene ale historia splacania nieje najlepsia.Chcem uver od prima banky.Nejake skusenosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    No prvy krok, ktory urobis, je ze zrusis kreditnu kartu u nebankovky.
    Druhym krokom bude si poriadne rozmysliet, ci tu gulu na nohe v podobe noveho uveru naozaj potrebujes.
    No a ak je ten uver naozaj nevyhnutny, tak o neho jednoducho poziadas a hotovo. Podla odpovede banky budes vidiet ako na tom si. V ziadnom pripade si nenechavaj kreditku od nebankovky ako zadne vratka. Prvym krokom k serioznej platobnej historii je neminat viac, nez vies zarobit.
    Indeed neminat viac,než zarobíš... ešte daj nejaku podobnú "mudrost"

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    rogila Pozri príspevok
    A druhým :

    zarobiť viac, ako míňaš
    a tertim:
    ked uz zarobis viac nez minies,nehovor to nikomu....

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ja mám už asi 7 rokov dve kreditné karty, tiež z nejakým dlhom....

    Plus k tomu na flexi-učte mám povolený debet/prečerpanie/ cca 1000 eur,

    čo využívam tk na 30 %,teda idem do mínusu cca 300 eur maximalne

    A banka VUB o tychto mojich dlhoch samozrejme vie,lebo aj učet aj kreditky mám od nej

    a ponúka mi požičku /spotrebný uver/ do výšky cca 9000 eur, akurát je tam taký "bonus"

    že ten spotrebný uver by bol za 14 % (!!!!!)čo som samozrejme odmietol

    Banka sleduje predovšetým pohyby na Tvojom učte a z toho určuje a hodnotí,či ponukne uverovanie alebo nie,

    podľa Tvojej schopnosti splácať,pričom nezaleží či jej momentálne dlhuješ 100 , 1000 alebo 10 000 eur

    ale akú výšku splátky vieš zaplatiť a aký máš príjem , to su doležité udaje pre banku.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Mame ponuky prefinancovania prenesenia nasho hypo do Prima banky. mate s tou bankou skusenost?

    zatial ponukla najlesie podmienky, tak uvazujeme.

    Uver, prosim o vase rady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.