Zavrieť

Porady

Magio televízia

Prosím o radu, dnes som omylom na ovládači Magio televízie stlačila bohužiaľ neviem aké tlačidlo, no zmizol mi obraz pričom zvuk ide. Obrazovka je čierna, keď prepínam kanály, počuť iba zvuk. Viete mi poradiť, ako vrátiť spať obraz?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    http://www.telekom.sk/kontakt/dolezi...centrumsluzieb

    Tu mate kontakt na centrum zakaznikom, zavolajte tam.

    Mam Magio uz 4.rok, ked som mala nejaky problem,vzdy som zavolala na ich bezplatnu linku (do 22hod) a problem sa vyriesil bud hned priamo po telefone,alebo poslali technika /2x mi menili Box za novy/. Vzdy som bola s vybavenim spokojna.

    Mate podpisane zmluvy, takze opravy a vymeny mate zdarma.
    Takze vyuzite svoje prava .-)

    sterdo je offline (nepripojený) sterdo

    sterdo
    Neviem, či je tam taká nejaká funkcia na vypnutie obrazu, ale môže to robiť aj zle zasunutý scart kábel vzadu toho magio boxu.
    Dobry den. Musim sa pridat, mam rovnaky problem. Niekedy skratka vypadne obraz. Vsetky kable su pripojene 100%, ziadne nahodne stlacenie tlacitka na ovladaci. Skratka vypadne obraz ale zvuk ide.

    Najhorsie je ze nemozem vtedy otestovat pripojenie paraboly k Magio Boxu. Povodne som to daval za vinu parabole, ktora je nainstalovana na stoziari a teda vplyvom vetra sa moze vychylit z optimalnej polohy.

    Avsak v tom pripade by mi vypadol aj zvuk a hlavne by som sa mohol dostat do menu Magio Box. Myslim si ze sa jedna o vadu mojho kusu digitalneho prijimaca, ale zjavne nie som jediny. Magio Box mam pripojeny k TV cez HDMI.

    Mal niekto podobne problemy?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Dobrý večer
    ovládač na magiu je pravdepodobne zanesený, z vnútra, pretože nám nechodia určité tlačidlá.....čo mi odporúčate? kúpiť nový? rozobrať starý a vyčistiť ho? a čím? akým prostriedkom?
    Ďakujem.....

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    arizona Pozri príspevok
    http://www.telekom.sk/kontakt/dolezi...centrumsluzieb

    Tu mate kontakt na centrum zakaznikom, zavolajte tam.

    Mam Magio uz 4.rok, ked som mala nejaky problem,vzdy som zavolala na ich bezplatnu linku (do 22hod) a problem sa vyriesil bud hned priamo po telefone,alebo poslali technika /2x mi menili Box za novy/. Vzdy som bola s vybavenim spokojna.

    Mate podpisane zmluvy, takze opravy a vymeny mate zdarma.
    Takze vyuzite svoje prava .-)
    jaj...však som to aj čo prvé urobila....pýtajú 19.99 €.....to sa mi za nový nechce dať.....pani na centre bola zlatá a vravela mi, že si mám rozobrať ovládač a vyčistiť...ja som ho aj teraz večer rozobrala....a vyčistila, iba ofúkala....boli tam jemnučké chlpky z naších chlpáčov...a neviem, či môžem dosku, kde sú napájané plošné spoje (či ako sa volajú) môžem niečim ošetriť...napadol ma lieh.......

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    arizona Pozri príspevok
    Mas ho odkupeny,alebo iba zapozicany, tj. ci platis mesacne nejaky poplatok?
    mám magio už 4 rok, vlastním ho.....predsa by som využila záruku.....(aj ked bývam v zapadákove, nie som až taká pribrzdená).....
    Naposledy upravil Mila123 : 22.10.11 at 21:55

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mila123 Pozri príspevok
    mám magio už 4 rok, vlastním ho.....predsa by som využila záruku.....(aj ked bývam v zapadákove, nie som až taká pribrzdená).....
    Preco by si mala byt pribrzdena???

    Inak, ja som sa to pytala preto,lebo ma prekvapilo, ze od teba pytali 19 €. Ja som doteraz neplatila nikdy nic,ale tiez mi nejak blbne ovladac, chystam sa volat do Tcomu,tak ma zaujimalo,na co sa mam pripravit...

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Normálne to otvor, plošný spoj aj tlačítka z vnútra vyčisti tampónom navlhčeným v niečom takomto. Sprej Ti zostane a časom aj tak treba čistiť všetky ovládače. Robota na 3 minúty.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    KoxXxo Pozri príspevok
    Normálne to otvor, plošný spoj aj tlačítka z vnútra vyčisti tampónom navlhčeným v niečom takomto. Sprej Ti zostane a časom aj tak treba čistiť všetky ovládače. Robota na 3 minúty.
    ďakujem.....pokúsim sa niečo také kúpiť, vyčistiť a o výsledku mojej práce Vás budem informovať.....
    ešte raz veľké Ďakujem....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.