Zavrieť

Porady

Problém s inštaláciou AVG

Potrebujem pomoc od odborníkov. Odinštalovala som AVG, lebo som chcela NOD. No nakoniec som požiadala o predĺženie licencie a zaslali mi kľúč. Pri inštalácii AVG mi vypisuje toto:
Chyba: Je treba inštalovať službu Avg7RsW, ktorá bola behom minulej odinštalácie označená sys.Windows ako čakajúca na vymazanie.
No a keďže som počítačový antitalent neviem sa pohnúť, preto chcem niekoho poprosiť, aby ma navigoval ako ďalej.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Odstráň AVG cez pridať/ubrať programy, nainštaluj znovu, zadaj licenčné číslo a aktualizuj. Ale aj tak si mala zvoliť NOD32.

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Ja ho mám odinštalované a toto sa robí, keď ho chcem znovu nainštalovať. Ja viem, že NOD je lepší mala som 30-dňovú verziu, ale finančne mi bolo predĺženie licencie výhodnejšie.

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    Pokús sa znovu nainštalovať AVG a podom znova odinštaluj spolu so všetkými komponentami. Niekedy sa isté súbory odvolávajú na už neexistujúci ďalší súbor. Pri odinštalácii AVG som mala som ten istý problém.

    Ináč, neviem posúdiť, ktorý antivír je lepší, niektoré viry mi našiel AVG iné zasa NOD. V súčasnosti mám NOD,ale niekedy len tak pre istotu, spustím aj aktuálne demo AVG.

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Ale mne sa to nedá nainštalovať, lebo mi hlási pri inštalácii chybu, ako som písala vyššie. Pýta odo mňa asi nainštalovanie služby Avg7RsW, ja sa tomu moc nerozumiem. Skúšala som AVG nainštalovať asi 8 krát, ale stále mi vypíše tú chybu.

    Janiela je offline (nepripojený) Janiela

    jednoduchý človek, ako ostatní ...viac Janiela
    skús ísť na stránku avg a stiahnúť najnovšiu verziu

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Včera som skúšala na www.grisoft.sk. Skúsim to ešte raz.
    A nič, to isté.
    Naposledy upravil otázka : 15.09.06 at 08:08

    andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

    andrej_rv
    otázka
    Včera som skúšala na www.grisoft.sk. Skúsim to ešte raz.
    A nič, to isté.
    Najefektívnejšie riešenie bude asi kontaktovať technickú podporu - popísať problém a požiadať o riešenie. Technickú podporu cez mail vraj poskytujú nepretržite - adresa a formulár by mala byť dostupná tu: http://www.grisoft.cz/doc/119/lng/cz/tpl/tpl01

    Problém s inštaláciou AVG

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.