Zavrieť

Porady

Reakcia na pravé tlačidlo myši.

To som ešte nevidel. Známy má PC s XP. Beží "normálne". Stlačím pravé tlačidlo myši na vyvolanie miestneho menu a nič. Tak som ho pridržal. Pod kurzorom sa objavil maličký čiernobiely teplomer. Dobehol asi za 2 sekundy. Potom sa ukázalo menu.

Dá sa s tým niečo urobiť? Tak sa nedá pracovať. Aj keď je počítač používaný úplne laicky a užívatelia ani nevedia čo je kopírovanie súborov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    EditorPO je offline (nepripojený) EditorPO

    EditorPO
    tato funkcia by mala byt len v Total Commanderi, kde kliknutie pravym tlacitkom mysi na subor sluzi na jeho oznacenie
    dlhsim podrzanim tlacitka sa objavi ten "teplomer" a následne sa zobrazí menu

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Pravdepodobne sa bude jednať o kombináciu chybný ovládač + software k myši a chybu v registroch.

    - Skúsil by som v provom rade reštartovať PC a spustiť ho v Save móde (F5). A potom overil či chyba sa vyskytuje aj v teraz. Ak nie, tak sa nejaký program, resp. chybný zápis v registroch prejaví pri spustení PC v štandardnom móde.

    - Odinštaloval software pridaný k myši (ak existuje) a nechal myš bežať iba s klasickým driverom od Windows

    - Odinštaloval driver a nechal ho nainštalovať opäť systémom.

    Ak nepomôže nič, odporúčam prezrieť registre cez autoruns http://technet.microsoft.com/sk-sk/s...rnals/bb963902 Je to piplavá robota.

    P.S. Vyzerá to na nejaký addons
    Naposledy upravil Charon : 26.01.13 at 17:11

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Vďaka. Dostal som aj typ na zlú myš. Ja som to osobne zamietol. Tak som im poradil vymeniť ju a vyskúšať. Výsledok nemám.
    Ak im to nepomôže, tak ich navštívim a použijem Tvoje rady.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Bolo to v TC ale ešte som sa tým nikdy nestretol.

    // dlhsim podrzanim tlacitka sa objavi ten "teplomer" a následne sa zobrazí menu
    Tak to nefunguje.

    Reakcia na pravé tlačidlo myši.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.