Zavrieť

Porady

poštípaná

ahoj pred včerom som si na nohách našla štípance..neviem od čoho to je..komár určite nie mám také 4 milimetrové alebo až skoro centimetrové flaky ...a bodky akoby od komára a okolo jednej poštípanej bodky mám také malinké tmavočervené bodečky svrbí to ale nie moc... dávam si tam fenistil..neviete s čoho to môže byť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

    verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac maca.tt
    petaaaa Pozri príspevok
    ahoj pred včerom som si na nohách našla štípance..neviem od čoho to je..komár určite nie mám také 4 milimetrové alebo až skoro centimetrové flaky ...a bodky akoby od komára a okolo jednej poštípanej bodky mám také malinké tmavočervené bodečky svrbí to ale nie moc... dávam si tam fenistil..neviete s čoho to môže byť?
    Podobné štípance som mala na nohách ked som zabudla dať psovi protiparazitný obojok .Blchy od zvierat prejdú na človeka a došťípu

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Môžeš to mať od komára. Nevieš, kým si ťa vybral za obeť, ako trávil čas...možno na rastline ošetrenej pesticídmi, z akého zvieratka cical krv. Tvoje telo reaguje.
    Pomáha postihnuté miesta potrieť cibuľou.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    maca.tt Pozri príspevok
    Podobné štípance som mala na nohách ked som zabudla dať psovi protiparazitný obojok .Blchy od zvierat prejdú na človeka a došťípu
    s týmto nesúhlasím, my sme mali doma psa keď mal blchy a vôbec sme neboli doštípaní nikto.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    skús si dať niečo na alergiu, nemohla si niečo zjesť?napr citrus, mlieko,čokolada a podobne?ak ti to neprejde navštív lekára

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    pasuliatko Pozri príspevok
    s týmto nesúhlasím, my sme mali doma psa keď mal blchy a vôbec sme neboli doštípaní nikto.
    buď rada, máte dobrú krv
    blchy nejdú na každého, hovorí sa, že majú rady sladkú a nemusela byť zo psa, mohla byť ľudská

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    kukučka Pozri príspevok
    buď rada, máte dobrú krv
    blchy nejdú na každého, hovorí sa, že majú rady sladkú a nemusela byť zo psa, mohla byť ľudská
    môže byť alebo aj niečo iné ako hmmm svrab?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Rozalka Pozri príspevok
    ... alebo ploštice?
    alebo roztoče?

    Ešli je offline (nepripojený) Ešli

    Ešli
    Takéto štípance bývajú od drobučkej mušky, (teda, vyzerá to ako muška), najprv svrbia, potom aj veľmi bolia, miesto je opuchnuté a bolestivé na dotyk. Zažila to moja sestra, keď bola u mňa a sedeli sme v záhrade, vtedy ju taká potvorka poštípala, Najprv len svrbenie ,malilinký vpich, sčervenanie a následne opuch. Vraj je to veľmi bolestivé. Myslím, že si natierala Fenistilom

    ingah je offline (nepripojený) ingah

    ingah
    Aj mňa tá muška poštípala už asi 3x, a zakaždým beriem antibiotiká, lebo nemôžem chodiť. Keď to neprejde, treba ísť k lekárovi

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Aj moja kámoška to mala od mušiek. Tiež brala antibiotiká a dávala si ľadové obklady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.