Zavrieť

Porady

Vyhlásenie na rok 2009

Dobry den,
prosim o radu.
Ak ma zamestnanec podpísane vsetky 4 kolonky
/ rok 2005,2006,2007,2008 /
vo vyhlaseni, ze nedoslo k dalsim zmenam / III. cast vyhlasenia /, dam mu vypisat nove vyhlasenie na rok 2009. Podpis vo vnutornej strane v lavo dole plati pre rok 2009? Alebo musi podpisat v III. casti 1. riadok, ze na zdanovacie obdobie 2009 nedoslo k dalsim zmenam? Alebo sa tento prvy riadok bude podpisovat az pre rok 2010?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    lefa Pozri príspevok
    Dobry den,
    prosim o radu.
    Ak ma zamestnanec podpísane vsetky 4 kolonky
    / rok 2005,2006,2007,2008 /
    vo vyhlaseni, ze nedoslo k dalsim zmenam / III. cast vyhlasenia /, dam mu vypisat nove vyhlasenie na rok 2009. Podpis vo vnutornej strane v lavo dole plati pre rok 2009? Alebo musi podpisat v III. casti 1. riadok, ze na zdanovacie obdobie 2009 nedoslo k dalsim zmenam? Alebo sa tento prvy riadok bude podpisovat az pre rok 2010?
    Dakujem
    Ak už máš zapísané všetky kolónky, vypíšu vyhlásenia na r. 2009, kde uvedú dané skutočnosti a v roku 2010 podpíšu, či nastala nejaká zmena.

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    lefa Pozri príspevok
    Dobry den,
    prosim o radu.
    Ak ma zamestnanec podpísane vsetky 4 kolonky
    / rok 2005,2006,2007,2008 /
    vo vyhlaseni, ze nedoslo k dalsim zmenam / III. cast vyhlasenia /, dam mu vypisat nove vyhlasenie na rok 2009.
    Podpis vo vnutornej strane v lavo dole plati pre rok 2009?. Alebo musi podpisat v III. casti 1. riadok, ze na zdanovacie obdobie 2009 nedoslo k dalsim zmenam? Alebo sa tento prvy riadok bude podpisovat az pre rok 2010?
    Dakujem

    ak má starý zamestnanec podpísané vo vyhlásení všetky kolonky, tak na rok 2009 podpíše vo novom vyhlásení III. časť 1. riadok , že nedošlo v roku 2009 žiadnym zmenám.
    Novím zamestnancom dáš podpísať vo vnútornej strane vľavo dole., a 1.
    riadok v 3. časti budú podpisovať v roku 2010, že nedošlo k zmenám.
    Naposledy upravil Barbara : 17.03.09 at 05:19 Dôvod: doplnenie

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    lefa Pozri príspevok
    Dobry den,
    prosim o radu.
    Ak ma zamestnanec podpísane vsetky 4 kolonky
    / rok 2005,2006,2007,2008 /
    vo vyhlaseni, ze nedoslo k dalsim zmenam / III. cast vyhlasenia /, dam mu vypisat nove vyhlasenie na rok 2009. Podpis vo vnutornej strane v lavo dole plati pre rok 2009? to podpisuje pri nástupe Alebo musi podpisat v III. casti 1. riadok, ze na zdanovacie obdobie 2009 nedoslo k dalsim zmenam? áno Alebo sa tento prvy riadok bude podpisovat az pre rok 2010?
    Dakujem
    Dáš mu to podpísať (už si mala do 31.1.) na rok 2009, na rok 2010 mu to dáš podpísať v roku 2010 do 31.1.

    Vyhlásenie na rok 2009

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.