Zavrieť

Porady

Dať, alebo nedať ? To je otázka

Anketa: Dať, alebo nedať cenník na web?

Počet hlasujúcich
11. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno, dať

    11 100.00%
  • Nie, nedať

    0 0%
Myslíte, že je dobré dať na web cenník, alebo to má opačný efekt.

Toto máne na stránke zatiaľ namiesto cenníka:

Podľa výskumov je pre zákazníka cena až na piatom mieste pre rozhodnutie o kúpu produktu, či služby. Áno, je to tak, ale prvým dôvodom na rozhodnutie klienta je dôvera, akú si firma vybudovala k zákazníkovi.

Ak sa zaujímate o našu službu, radi Vám zašleme cenník, ale najprv by sme sa dozvedeli, čo je pre Vás dôležité. Ako napríklad koľko ľudí chcete osloviť, v akej lokalite a či Vašim klientom ponúknete zľavu.

Od týchto a iných aspektov sa líši cena. My ponúkame rovnakú zľavu, akú Vy ponúknete svojim klientom. To je naša firemná politika. Taktiež sa držíme zásady, že tento projekt a všetky naše služby majú pomáhať podnikateľom. Takže nečakajte žiadne prevratne precenené služby.

Nám je dávno známe, že je jednoduchšie nájsť viac spokojných klientov, ak dáme nízku cenu a nie ak nájdeme jedného, ktorého finančne zruinujeme. Takto to síce na našom trhu funguje, ale je asi ľahkou otázkou, či sa takýto klient k Vám vráti.

Našim cieľom je si vybudovať obchodný vzťah založený na vzájomnej spokojnosti (angl. win-win).
-------------------------------------------------------------------------

Ďakujem za názory
Have nice day ..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

    Lenka*1
    urcite, pre mna je to dolezita informacia... pokial sa nejedna o stovky EUR, pri rozhodovani uprednostnim firmu, pri ktorej mam dostupne vsetky info a nemusim zdlhavo kontaktovat a ziadat o cenniky ci cenove ponuky. ludia byvaju lenivi

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Aj ja som za.
    Je otravujúce pre zákazníka vypisovať žiadosti o cenníky, ktoré niekedy prídu po pár dňoch.
    Keď niekto nemá cenníky uvedené, vždy mi je to trochu podozrivé a vidím za tým špekuláciu.

    gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

    mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac gypsynka
    Ja keď nevidím ceny, ani sa tou stránkou nezaoberám.

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    tengi Pozri príspevok
    Myslíte, že je dobré dať na web cenník, alebo to má opačný efekt.

    Toto máne na stránke zatiaľ namiesto cenníka:

    Podľa výskumov je pre zákazníka cena až na piatom mieste pre rozhodnutie o kúpu produktu, či služby. Áno, je to tak, ale prvým dôvodom na rozhodnutie klienta je dôvera, akú si firma vybudovala k zákazníkovi.

    Ak sa zaujímate o našu službu, radi Vám zašleme cenník, ale najprv by sme sa dozvedeli, čo je pre Vás dôležité. Ako napríklad koľko ľudí chcete osloviť, v akej lokalite a či Vašim klientom ponúknete zľavu.

    Od týchto a iných aspektov sa líši cena. My ponúkame rovnakú zľavu, akú Vy ponúknete svojim klientom. To je naša firemná politika. Taktiež sa držíme zásady, že tento projekt a všetky naše služby majú pomáhať podnikateľom. Takže nečakajte žiadne prevratne precenené služby.

    Nám je dávno známe, že je jednoduchšie nájsť viac spokojných klientov, ak dáme nízku cenu a nie ak nájdeme jedného, ktorého finančne zruinujeme. Takto to síce na našom trhu funguje, ale je asi ľahkou otázkou, či sa takýto klient k Vám vráti.

    Našim cieľom je si vybudovať obchodný vzťah založený na vzájomnej spokojnosti (angl. win-win).
    -------------------------------------------------------------------------

    Ďakujem za názory
    Have nice day ..
    no ak sa plne stotožňuješ s podmienkami, ktoré si uviedol, tak potom jasné, že cenník na net nedávaj.

    vyznačenému textu mám rozumieť, že ty dáš odberateľovy rovnakú zľavu ako on dá ďalej svojmu odberateľovi - lenže čo potom konečný predajca - kde naberie zisk?? ak takéto podmienky by platili v reťazi dajme tomu štyroch stupňou dodávateľov a odberateľov, tak ten posledný to kúpi za facku?? Sú to len moje úvahy , ber to s rezervou - nechcel som kritizovať, len som konštatoval.

    tengi je offline (nepripojený) tengi

    šťastne ženatý podnikateľ :o) ...viac tengi
    jedná sa o reklamnú službu, presnejšie reklama na pokladničných blokoch.

    Podmienkou našeho partnera (Tesco) je, že náš klient bude mať len zľavu...

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    ja som ochotná ešte akceptovať cenníky, keď sa zaregistrujem. Zásadne sa však neregistrujem cez web, takže nie je to vždy to správne. Ak máte zákazníkov, ktorí k vám chodia osobne, nie je problém registráciu urobiť na mieste predaja. Ak sa však jedná o internetový obchod, resp. služby cez internet, potom by som ceny uvítala priamo na webe.

    Dať, alebo nedať ? To je otázka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.