Zavrieť

Porady

Bank of Amerika a predaj do zahraničia?

Dakujem Viriešené Ok ten užívateľ mi poslal zálohu okolo 27 euro na poštovne lebo som mu napísal náklady na dopravu a tak som preto myslel že je seriózny no potom do toho zamiešal Americku Banku a že mam posielať inemu človeku peniaze údajne ich agentovi no potom čo som si to dnes overil a prečital tak na môj veru aj mi napisal že cez western union poslať peniaze tak som si to ešte overoval a zistil som že je to pravda že klamu ludi a tak som mu napisal že pokial nepošle peniaze na môj účet tak zastavujem výdaj zásielky do jeho krajny a tak aj som urobyl zavolal som na poštu a oni to zastavili a ešte vipišem žiadosť aby ten tovar vrátili ku mne takže chvala bohu že som neprišiel o viac ako tých 19,50 za poštovné diki moc za odpovede Poučenie: a riešenie teda (Ak ten továr už účastník neprevzalčo v mojom prípade chvalabohu ešte neurobil lebo ešte to je len na ceste k nemu )Poučenie do budúcna ak by niekto niekto naletel podobne a poslal zásielku a nevedel čo a ako tak riešenie je takéto zásielka sa dá stornovať ak to vyplňoval cez epodací hárok na 0800122413ak normálne vyplňoval tak zaisť na poštu a oni to stornujú potom treba isť len na poštu a vyplniť na tlačive :Žiadosť o doplnkové a dispozičné služby to je v podstate celá strana a druhý priečinok na tlačive žiadosť o storno zásielky na dodaji potom už to pošta dá vedieť na medzinárodnú poštu že si prajem aby mi zasielku poslali na späť
Naposledy upravil Gabriel10i2 : 30.08.13 at 17:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Viper je offline (nepripojený) Viper

    Viper
    Nechal si sa odrbat jak male decko - sorry musel som. Tieto podvody nigerijcanov su zname ale stale sa najdu ludia ako ty co poslu tovar do afriky len s prislubom penazi. Neuvidis uz ani mobil ani peniaze.
    NEOPOVAZ SA IM POSLAT DALSIE PRACHY lebo ta osklbu na kost!!!!

    Budes mat ponaucenie za 128 Eur...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Gabriel10i2 Ale ved BOA existuje aj mam od nich potvrdenie som im pisal email aj som im tam volal a povedali mi že te su ich podmienky bankove
    Viper Este raz a veeeeeeelmi pomaly ti to napisem - JE TO OJEB. Uz si videl aby banka riesila taketo veci ? Ze posleme peniaze az ked sa splni to a to ?
    Skus viac pogooglovat po nete a najdes viac takych ako ty.
    Su to tvoje penieze takze rob ako uznas za vhodne.

    P.S - a kam si volal ? cislo si si preveril ? Volal si zjavne nejakemu ciernemu odrbavacovi domov.A Este si asi nepovedal ze ten poplatok mas poslat cez Western Union, ci ?
    BXLmiami Neboj Gabriel,teraz si prerobil,ale ked ťa už majú podchyteného za chvíľu Ti príde mail,že si bohatý prebohatý dedič,stačí poslať pár tácov na právnika a tie miliony sú Tvoje.Mne to naposledy prišlo z Južnej Afriky.Ale predtým z tej krajiny čo mal Slota poradcov zabudla som ktorá to je.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Gabriel10i2 (Dnes 11:36) Ale ved BOA existuje aj mam od nich potvrdenie som im pisal email aj som im tam volal a povedali mi že te su ich podmienky bankove
    Boa jeho , tomu ver , že Bank of America existuje ( bola založená v roku 1874 ) ...a aj nejaké podmienky majú ....

    ALE
    Name:Rotimi Joshua
    City:Ibadan
    State:Oyo
    Country:Nigeria
    Zip code:23402
    ...ako Viper vraví , nechal si sa odrbať jak dement ( sorry )...

    Akonáhle sa mi objaví nejaký mail v pošte s od odosielateľa z hentej krajiny , tak okamžite končí v pošte ...

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Mne skoro každý týždeň chodia kadejaké hlúposti. No bez mihnutia oka všetko končí v koši.... Nemusím ozaj nič riešiť...

    Bank of Amerika a predaj do zahraničia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.