Zavrieť

Porady

Danovi urad/DIC KARTA

Zivnostenski urad mi dal ICO v den podania tzn 25.februara je 9marca a stale mi neprisla DIC karta. co mam urobit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eseročka je offline (nepripojený) eseročka

    eseročka
    Tak hlavne skontrolovat, či si spolu s ohlásením živnosti požiadal o registráciu na daňovom úrade. Ak si tak urobil, tak ešte treba počkať - ono tá registrácia na daňovom úrade niekedy trvá dlhšie akoby mala.

    cathyna je offline (nepripojený) cathyna

    cathyna
    Odporúčam zájsť na daňový úrad osobne.Podľa svojej skúsenosti viem, že sa môže stať, že im na daňový úrad neprešli kompletné informácie ohľadne ohlásenia živnosti. Ja som čakala 2 týždne, až som nakoniec zašla na DÚ, kde som si vypísala prihlášku na registráciu a po pár dňoch som mala kartu DIČ doma.

    Janek22 je offline (nepripojený) Janek22

    Janek22
    A vie mi niekto poradit ako to je s registraciou u SROcky? Dnes mi dosiel papier z OR a zajtra by som chcel skocit na Danovy urad. Potrebujem zaregistrovat SROcku na dan s prijmov pravnickej osoby a na platcu DPH. Staci vypisat len tieto tlaciva? Je to dvojosobova SROcka. Dakujem za kazdu radu!

    Danovi urad/DIC KARTA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.