Zavrieť

Porady

Slovenská s.r.o. v Nemecku

Ak chcem vykonávať podnikateľskú činnosť v Nemecku ako slovenská s r.o a spolupracovať budem so slovenským SZČO všetky odvody si platíme na Slovensku ??? Treba v Nemecku niekde SZČO nahlásiť keď je na zmluvu so slovenskou s.r.o ďakujem
4 komentárov     zbaliť
ivka70 ake odvody? ma sro zamestnancov? kdesa ti tam este zobral SZCO?
Práca v Pozdravujem
Ako sro mám zmluvu s nemeckým partnerom a zmluvu o spolupráci so SZČO slovenským ktorý si platí odvody na SK musí sa niekde v Nemecku hlásiť alebo nie, či o Tom nič neviete len prázdny koment
ivka70 To nie je prazdny koment, ty si musis ujasnit, co sa vlastne pytas. pleties sro, szco a odvody ....
A zas si zopakoval nieco, co nema zmysel.

Sro je spolocnost, ta vysiela do zahranicia svojich zamestnacov ... pre tych zabezpecuje A1 (ak su tam vyslani docasne), ak maju pracovat v zahranici.
Spolocnost zabezpecuje tieto nalezitosti pre svojich zamestnancov.

Aku este mas otazku?
Práca v To mi je jasne ohľadom zamestnancov a sro ale sro na základe zmluvy o vzájomnej spolupráci so SZČO môže tiež vyslať SZČO do Nemecka na základe A1 či nie iba zamestnanca ako píšete
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Slovenská s.r.o. v Nemecku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.