Zavrieť

Porady

Pozoruhodny "darca ".

Zaujimava prihoda mozno i s trestnym podtonom sa mi prihodila dnes v Novom Meste nad Vahom. Neskor som si spomenul ze take nieco som videl asi pred pol rokom v Trencine. Asi 30 rocny muz , nezdal sa mi 100% Slovak, mozno iba ineho narecia sa ma pyta ze kolko km je do Ziliny. Ja reku co ja viem 90-100 ? A on vytiahne v krabicke hodinky a ponuka mi ich zadarmo. Nepozdavalo sa mi , reku naco su mi hodinky , doma ich skutocne mam dvoje a nenosim ich . Vytiahne el, holiaci strojcek a ze zober aj ten . Zadarmo. Vtedy som si spomenul na to ze som tohoto chlapa videl v TN presne v tejto situacii. Poculi ste niekto o tom , co to moze byt za habaduru ? Normalne sa mi to nezda. Myslim ze s tym otravoval i iych na parkovisku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    comodo Pozri príspevok
    Zaujimava prihoda mozno i s trestnym podtonom sa mi prihodila dnes v Novom Meste nad Vahom. Neskor som si spomenul ze take nieco som videl asi pred pol rokom v Trencine. Asi 30 rocny muz , nezdal sa mi 100% Slovak, mozno iba ineho narecia sa ma pyta ze kolko km je do Ziliny. Ja reku co ja viem 90-100 ? A on vytiahne v krabicke hodinky a ponuka mi ich zadarmo. Nepozdavalo sa mi , reku naco su mi hodinky , doma ich skutocne mam dvoje a nenosim ich . Vytiahne el, holiaci strojcek a ze zober aj ten . Zadarmo. Vtedy som si spomenul na to ze som tohoto chlapa videl v TN presne v tejto situacii. Poculi ste niekto o tom , co to moze byt za habaduru ? Normalne sa mi to nezda. Myslim ze s tym otravoval i iych na parkovisku.
    Neviem presne o čo mu išlo, ale určite by to nič príjemné pre teba nebolo...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Asi bol na školení u tých dievčiniek, čo bývajú pri vstupných dverách v Hypermarketoch, Tescách, Kauflandoch a pod.
    Zatarasia Ti cestu a ponúkajú Ti zadarmo parfém, či inú kozmetiku.
    Pokým sa stihneš nadýchnuť a niečo spýtať, tak Ti dohadzujú ďaľšie fľaštičky ....ale tie si už musíš samozrejme prikúpiť. Pod 30€ to veru nie je.
    Ale ten pôvodný darček zadarmo dostaneš, iba ked si kúpiš všetko ostatné

    Určite to ani tento muž nenúka zadarmo. Nepustil by ťa preč, pokým by si mu niečo nedal napr. na pivo. Sú to zväčša kradnuté, a nefunkčné haraburdy, takže mu je jedno, koľko dostane. Oni sú majstri v ukecávaní.Alebo nejaký parťák stojí neďaleko a čaká, pokým vytiahneš "budilár"...
    Obchádzať oblúkom...!!!

    kováčJi je offline (nepripojený) kováčJi

    kováčJi
    arizona Pozri príspevok
    Asi bol na školení u tých dievčiniek, čo bývajú pri vstupných dverách v Hypermarketoch, Tescách, Kauflandoch a pod.
    Zatarasia Ti cestu a ponúkajú Ti zadarmo parfém, či inú kozmetiku.
    Pokým sa stihneš nadýchnuť a niečo spýtať, tak Ti dohadzujú ďaľšie fľaštičky ....ale tie si už musíš samozrejme prikúpiť. Pod 30€ to veru nie je.
    Ale ten pôvodný darček zadarmo dostaneš, iba ked si kúpiš všetko ostatné

    Určite to ani tento muž nenúka zadarmo. Nepustil by ťa preč, pokým by si mu niečo nedal napr. na pivo. Sú to zväčša kradnuté, a nefunkčné haraburdy, takže mu je jedno, koľko dostane. Oni sú majstri v ukecávaní.Alebo nejaký parťák stojí neďaleko a čaká, pokým vytiahneš "budilár"...
    Obchádzať oblúkom...!!!
    BA pumpa na Zlatých pieskoch :
    - príklepka nová - komplet v kufríku
    - Hugo boss - teraz čornutý - potrebujem na dávku - aspoň 300 (Sk)
    - BA Metro hodinky mi skoro hodil do auta (a keď som vyšiel z Metra znovu - si ma nepamätal )
    Neotvárať ani okno ani dvere a odísť.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    kováčJi Pozri príspevok
    BA pumpa na Zlatých pieskoch :
    - príklepka nová - komplet v kufríku
    - Hugo boss - teraz čornutý - potrebujem na dávku - aspoň 300 (Sk)
    - BA Metro hodinky mi skoro hodil do auta (a keď som vyšiel z Metra znovu - si ma nepamätal )
    Neotvárať ani okno ani dvere a odísť.
    Ja zasa doplním-Petržalka-cigoši mi ponúkali tie prikrývky špeciálne nealergické...

    kováčJi je offline (nepripojený) kováčJi

    kováčJi
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Ja zasa doplním-Petržalka-cigoši mi ponúkali tie prikrývky špeciálne nealergické...
    Ale ja som alergický - na tie ponuky .

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    To isté robili dvaja OTO pri Hlavnej stanici v BA pred 4 rokmi.

    SHIT !

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Tiež sa mi stalo pri Metro Nitra.hodil mi to zadara do auta.Zatvoril som okno ,naštartoval som a zavolal pri vstupe ochranku Metro.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    comodo Pozri príspevok
    Zaujimava prihoda mozno i s trestnym podtonom sa mi prihodila dnes v Novom Meste nad Vahom. Neskor som si spomenul ze take nieco som videl asi pred pol rokom v Trencine. Asi 30 rocny muz , nezdal sa mi 100% Slovak, mozno iba ineho narecia sa ma pyta ze kolko km je do Ziliny. Ja reku co ja viem 90-100 ? A on vytiahne v krabicke hodinky a ponuka mi ich zadarmo. Nepozdavalo sa mi , reku naco su mi hodinky , doma ich skutocne mam dvoje a nenosim ich . Vytiahne el, holiaci strojcek a ze zober aj ten . Zadarmo. Vtedy som si spomenul na to ze som tohoto chlapa videl v TN presne v tejto situacii. Poculi ste niekto o tom , co to moze byt za habaduru ? Normalne sa mi to nezda. Myslim ze s tym otravoval i iych na parkovisku.
    Títo darcovia nie sú predajcovia. Ten tovar je buď nefunkčný črep alebo kradnutá vec. Nanúti ti ju a potom bude pýtať nejakú symbolickú sumu za to (5, 10, 15, 20 EUR - podľa hodnoty veci).

    Iným postupom je - ako to skúsili aj na mne v podchode na pohyblivých schodoch - že tovar strkajú pod kabát (akože schovať, nech to nikto nevidí), bundu, pričom druhou rukou šacuje vačky. Našťastie som nemal nič cenné vo vreckách a rýchlo som sa ho zbavil. Títo majú šikovné ruky, ani nezistíte, kedy vám vyberú peňaženku či mobil z vačku.

    Bol som svedkom viacerých krádeží. Holka s ruksačikom na chrbte na pohyblivých schodoch - hneď za ňou cigaňa. Ja som bol za nimi asi o 5 schodov ďalej. Cigaňa jej pekne otvorila ruksačik a vybrala mobil. Cigaňo som dobehol, vytrhol jej mobil z ruky a vrátil dievčine. Ani nevedela, že sa jej niekto hrabal v ruksačiku.

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    toto sa deje pravidelne. Ba Nivy, Ivanka-metro, petržalka tesco,zlaté piesky tesco, hlavná stanica ba. V parfémoch je voda, ktorá nevonia, Elektronika je nefunkčná a ostatné veci sú práve ukradnuté. Čo sa týka tých parfémov chodia ich predávať aj do viedne. Už sa stalo, že pri svojej práci sme im ich našli a ked sme ich rozbalili bola to voda. Ináč flákóny vyzerajú ako keby s nimi nikto nemanipuloval. Sranda. Otočiť ich a nakopať niekam alebo zavolať hliadku.

    axbx je offline (nepripojený) axbx

    axbx
    Aj mne nukal jeden pri Metro vo Zvolene. Prave som kupil priklepku a on mi nukal kludne dalsiu v kufriku, ako nova, Bosch. Iste si ju aj "kupil", ked mi ju lacno nukal. A naco, ked vidi, ze mam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.