Zavrieť

Porady

Daňové priznanie A, B - Alfa

Dobrý večer, asi si sedím na kábli, ale nemôžem daňové priznanie typu A a B v alfe, prosím o polopatistické vysvetlenie.


ďakujem enyma
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xEvelinx je offline (nepripojený) xEvelinx

    xEvelinx
    Zdravim,
    neviem ci moja odpoved je este aktualna. Ak ste sa nedopracovali k DP, tak skuste nasledujuci postup.

    Predpokladam, ze mate program Alfa v PC nainstalovany.
    1. kliknite si na start
    2. kliknite si na programy, toto sa Vam "rozbali", s pomedzi programov si najdite KROS
    3. postavte sa mysou na KROS, nasledne na ALFA, dalej na Danove priznanie FO....a ste tam!

    No dufam, ze som Vam pomohla.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    xEvelinx Pozri príspevok
    Zdravim,
    neviem ci moja odpoved je este aktualna. Ak ste sa nedopracovali k DP, tak skuste nasledujuci postup.

    Predpokladam, ze mate program Alfa v PC nainstalovany.
    1. kliknite si na start
    2. kliknite si na programy, toto sa Vam "rozbali", s pomedzi programov si najdite KROS
    3. postavte sa mysou na KROS, nasledne na ALFA, dalej na Danove priznanie FO....a ste tam!

    No dufam, ze som Vam pomohla.
    Vyššie uvedený spôsob používam na DP typ"A" a samozrejme , že s príspevkom súhlasím .
    DP typ "B" si vypĺňam cez ponuku hore na lište "TLAČ" -Výkazy -Daňové priznanie .

    Daňové priznanie A, B - Alfa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.