Zavrieť

Porady

VVZ za rok 2004

rada by som upozornila, že v Z.z. v čiastke 68 vyšiel zákon č. 163, ktorým sa ustanovuje všeobecný vymeriavací základ za kalendárny rok 2004 = 189.900 Sk, t.j. mesačne = 15.825,- Sk. Opatrenie nadobúda účinnosť 30.4.2005
Naposledy upravil alena : 29.04.05 at 12:02
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martinala je offline (nepripojený) martinala

    martinala
    Tento VVZ som postrehla, avšak so mzdami iba začínam. zatiaľ mi všetko pekne vypočíta software ... vopred sa ospravedlňujem za otázku, ale netuším na čo mi tento vymeriavací základ bude. Ak si niekto nájde čas objasniť mi to, veľmi pekne ďakujem.
    martina

    veronica je offline (nepripojený) veronica

    :O)), takto na rýchlo sa to nedá :)))) ...viac veronica
    Aj ja by som bola veľmi vďačná ak by nám to mohol niekto vysvetliť .

    jarkra je offline (nepripojený) jarkra

    jarkra
    Od tohto sa budú odvíjať nové maximálne vymeriavacie základy pre starobné, nemocenské, garančné poistenie, poistné do rez.fondu, poistenie v nezamestnanosti a zdravotné poistenie, ktoré budú v platnosti od 1. 7. 2005.

    Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

    Kimáková
    jarkra
    Od tohto sa budú odvíjať nové maximálne vymeriavacie základy pre starobné, nemocenské, garančné poistenie, poistné do rez.fondu, poistenie v nezamestnanosti a zdravotné poistenie, ktoré budú v platnosti od 1. 7. 2005.
    POZOR: max VZ na zdravotné poistenie sa nebude menit 1.7.2005 ale az 1.1.2006, nakolko max VZ na ZDRAVOTNE poistenie ostava v platnosti az do 1.1.2006

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Kimáková
    POZOR: max VZ na zdravotné poistenie sa nebude menit 1.7.2005 ale az 1.1.2006, nakolko max VZ na ZDRAVOTNE poistenie ostava v platnosti az do 1.1.2006
    Tak by to bolo, keby novela zákona o ZP platila od 1.7.. Ale novela má platiť až od 1.8., takže v júli bude pre zdravotné poistenie platiť nové maximum 15825*3, a od augusta bude platiť doteraz platné maximum.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.