Zavrieť

Porady

Bankové výpisy - ebanking MRP

Kedže som začiatočníčka v tomto programe, chcela by som sa spýtať:
V programe MRP JU WIN je možnosť importu bankových výpisov či už z databankingu alebo z adresára. lenže ani jeden spôsob mi nefunguje. z OTP banky mi chodia výpisy na mail lenže vo formáte .ecr ktorý nedokážem otvoriť a cez internet banking to vraj nejak funguje ale netuším ako a či to vôbec z tejto banky pôjde. Vie mi niekto poradiť? Alebo musím ešte účtovať zvlášť výpisy z účtu v peňažnom denníku?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

zuzu24 je offline (nepripojený) zuzu24

zuzu24
Ďakujem za snahu ale bohužiaľ nepomohlo.v tejto banke to majú všetko úplne inak...už som síce dokázala otvoriť tie moje výpisy pomocou jedného programu v obyčajnom poznámkovom bloku ale s koncovkou .ebv ale aj tak mi to nejde v tom mrp. fakt mi nevie nikto poradiť čo robiť?

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka lenkak
ak nemáš formát súboru, ktorý podporuje mrp, tak len ručne nahodiť výpisy. Alebo skús napísať dotaz
www.mrp.sk

zuzu24 je offline (nepripojený) zuzu24

zuzu24
asi jedine tak to vidím no nevadí uvidíme či mi poradia a zatiaľ budem ručne nahadzovať

zuzu24 je offline (nepripojený) zuzu24

zuzu24
no odpoveď z MRP som dostala.V súčasnom stave nie je bv v tomto formáte možné do systému importovať ale údajne to budú v budúcnosti riešiť.

Bankové výpisy - ebanking MRP

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.