Zavrieť

Porady

ICQ 6.1

Chcem sa opýtať, či sa daju do ICQ odniekal stiahnut a potom nasledne nainstalovat rozsirene ikonky, ktore sa udavaju ku statusu......pre tych co nechapu, mam na mysli ten zeleny kvietok, ktory sa da zmenit na telefon, telvizor.....a tak dalej......a v rozsirenom aj na srdiecko, toaletny papier a tak .....no ale tie rozsirene fungovali len v ICQ 5.1.......nie je nieco take aj pre ICQ 6.1?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Moc sa v tom nevyznam, ale moj syn (11 rokov) ano takze tu je jeho rada: V googli si daj - ICQ6 skiny - a vyhodi ti to nejake stranky. napr: (no kedze som tu novy tak mi to nedovoli poslat priamo vyhladane adresy) no a odtial si mozes stiahnut pozadovane ikony. Mozes tiez v googli vyskusat -ICQ6 statusy- Vela uspechov Kergulaan

    Norushka je offline (nepripojený) Norushka

    Norushka
    už som skusala, inak by som sem toto nepisala. stiahla som si ICQ 5.1 new status ale ono to na 6 nebere......skoda....

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Pozri sa na stranku ... czicq.cz ....samozrejme no pred to musis dat 3w. tam mas na lavej strane statusy/ikony pre ICQ 6 a odtial si to stiahni.
    MMCH - mas si precitat navaod, lebo po stiahnuti to nie je ziadna sranda nainstalovat. Ze prej musis do adresaru ICQ a tam cosi menit atd.
    kergulaan

    tomim7 je offline (nepripojený) tomim7

    tomim7
    pokial dobre viem tak na ICQ 6.1 nejsu tie rozšírené statusy to funguju len na 5.1 vieš

    tre-ska je offline (nepripojený) tre-ska

    tre-ska
    dlabte na cele ICQ to uz dnes nema vyznam... prestupte radsej na QIP alebo lepsie MIRANDU ma to omnoho viac funkcii vzhladov smajlov a podobne....

    Pozrite sa na tuto adresu: tre-ska.tym.cz/miranda.htm

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    tomim7 Pozri príspevok
    pokial dobre viem tak na ICQ 6.1 nejsu tie rozšírené statusy to funguju len na 5.1 vieš
    Asi nemas pravdu. Syn to mal stiahnute na 6.1 a fungovalo to. Takze skusaj. Upozornujem, ze tie nove ikony su viditelne len pre teba. Ostatni okolo u seba vidia take ikony ake maju navolene. ZAjtra mladeho zaukolujem nech to znovu cele vyskusa a napise navod na pouzitie. Neviem ale ci to nebude posudzovane ako vykoristovanie mladeze, a este ake bude pocasie. Ak pekne, pojdeme na plavaren http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gif

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Ahojte tak tatko mi dal úlohu a aj som ju splnil najprv treba ísť na stránku http://icq.7x.cz/statusy-do-icq-6 po stránke roluj dole a nájdeš dalšie okno v ktorom bude zoznam statusov jeden si vybereš napr.vista icons klikneš na SŤAHUJ! po stiahnuťí preveríš niakym antivírusom a ďalej súbor otvoríš ak bude .exe stačí sa riadiť pokynami ak bude .rar alebo .Zip treba súbor rozbaliť programom ako Winrar alebo Winzip ďalej už po česky:
    1> Vypněte ICQ.

    2> Z archivu zkopírujte složku TrayIcon do (najčastejšie)
    C\Program Files\ICQ6\services\icqApp \ver1\theme\IMAGES\Common\IcqIcons\SpecificIcons

    3> StatusIcons do (najčastejšie) C\Program Files\ICQ6\services\icqApp \ver1\theme\IMAGES\Common\IcqIcons

    4> ICQ statusy/ikonky by měli být nainstalovány.
    Vela zdaru pri instalovani.
    PS:pri instalovani ikoniek pomocov .exe musis mat práva správcu počítača.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Mimo témy :

    Na 11 ročného PC-človiečika pekný a s prehľadom napísaný návod. Ak ocko nepomáhal s formulovaním odpovede, klobúk dolu (no-trošku tá gramatika!).
    Stevo5 Pozri príspevok
    Mimo témy :

    Na 11 ročného PC-človiečika pekný a s prehľadom napísaný návod. Ak ocko nepomáhal s formulovaním odpovede, klobúk dolu (no-trošku tá gramatika!).
    Mimo témy :Už som sa zaregistroval aj ako samostatná osoba a tatino s odpoveďou nepomáhal.No dúfam že to bude fungovať aspoň mne fungovalo.

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    hmmm k mlademu len
    Great job man

    a este odporucim mlademu

    www.qipim.cz
    tam sa s tvojim casom a ako vidim aj intelektom a sikovnostou vyblaznis

    mozes si spravit full vlastneho klienta (qipa) ... vela zdaru a zabavy
    hmmm k mlademu len
    Great job man

    a este odporucim mlademu

    qipim.cz
    tam sa s tvojim casom a ako vidim aj intelektom a sikovnostou vyblaznis

    mozes si spravit full vlastneho klienta (qipa) ... vela zdaru a zabavy
    Vieš čo ale také pokročilé nastavenia pluginov už pre mňa niesu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.