Zavrieť

Porady

MZDY - mzdový program

Ahojte chcela by som Vás poprosiť či mi neviete poradiť nejaký dobrý mzdový program max. do 5 firiem a aj cenovo výhodný ,ale aj nech stojí za to Nie som náročná Ďakujem Deni.

dedenz@pobox.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Napríklad MRP multiverzia.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    bianka99 Pozri príspevok
    Ahojte chcela by som Vás poprosiť či mi neviete poradiť nejaký dobrý mzdový program max. do 5 firiem a aj cenovo výhodný ,ale aj nech stojí za to Nie som náročná Ďakujem Deni.

    dedenz@pobox.sk
    http://www.porada.sk/t55179-aky-mzdovy-softver.html
    http://www.porada.sk/t50620-porovnanie-mzdovych-sw.html

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    bianka99 Pozri príspevok
    MRP je výborný,ale strašne drahý :-(((
    Čo je potom lacný program, keď MRP multi za 6 tisíc je strašne drahý?

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Lacný je taký program, za používanie ktorého dodávateľ bude pravidelne mesačne platiť užívateľovi.
    Lacný program robí všetky úkony sám a v prípade, že užívateľ niečo neovláda, tak mu to program sám povie.
    Okrem toho lacný program zvláda všetky obslužné práce (varenie kávy, zdvíhanie telefónov, "škrabkanie po pätách" nezvratne baohatnúceho majiteľa a pod.)
    Zoli, veď to je predsa nad slnko jasnejšie. Že Ťa vôbec mohla napadnúť taká otázka.

    bianka99 je offline (nepripojený) bianka99

    bianka99
    arp69 Pozri príspevok
    Pozri si Oberon od firmy Exalogic. Výborná cena.
    Oberon som počula výborná cena ale spokojnosť eé žiadnu pozitívnu :-(((

    bianka99 je offline (nepripojený) bianka99

    bianka99
    Endrju porovnať viem len MRP a ako tak Kros cenovo sú určite odlišné...Ja potrebujem len na tri firmy nakolko doma nemám plnú verziu tak potrebujem si kupit nieco nove ale myslela som ,ze aj nie tak drahe hmm...dakujem

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    Ja ti odporúčam Olymp. Nakŕmiš ho údajmi a všetko spracuje sám. Na nič nezabúda. Cena sa odvíja od počtu spracovávaných výplat v mesiaci.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    bianka99 Pozri príspevok
    Endrju porovnať viem len MRP a ako tak Kros cenovo sú určite odlišné...Ja potrebujem len na tri firmy nakolko doma nemám plnú verziu tak potrebujem si kupit nieco nove ale myslela som ,ze aj nie tak drahe hmm...dakujem
    No pri tej cene MRP by som povedal, že je to rýchlonávratná investícia. Vychádzam z toho, že potrebuješ pre 3 firmy. Takže na jednu firmu pripadne 2 tisíc z ceny. Nech v každej firme pracujú 3 zamestnanci. To je 9 ľudí. Ak cena za vyhotovenie miezd je stanovená okolo 250 Sk na človeka, tak do troch mesiacoch máš späť investíciu.

    A ešte stále máš rezervu na ďalšie firmy.

    garter je offline (nepripojený) garter

    garter
    Jana Motyčková Pozri príspevok
    www.somitrencin.sk
    3 firmy, každá do 5 zam. 3625 Sk
    5 firiem, každá do 5 zam. 4350 Sk
    Program Somi používam cca 1 rok a som s ním nadmieru spokojná. Program nakŕmite údajmi a výplaty máte spracované rýchlosťou blesku. Oproti tomu čo som využívala predtým je podľa mňa komfortný. Ja som dlho váhala pri výbere softu, veď si to kupujeme na dlšie obdobie - aspoň ja si neviem predstaviť meniť soft každý rok. Proptne sú do programu spracované legislatívne zmeny a niekedy aj s bonusom, čo skomfortní prácu.
    Treba si nájsť čas na vyskúšanie demo verzií a potom sa rozhodnúť. Ja som svoju voľbu neoľutovala.
    Ďaľším programom tejto firmy, s ktorým som tiež nadmieru spokojná je na spracovanie RZZP. Treba zažiť...

    ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

    ErikaDP
    2.rok používam OLYMP od Krosu a môžem ho doporučiť. Oceňujem rýchle reakcie Krosu na zmeny legislatívy, komplexnosť programu - nielen čo sa týka spracovania samotných miezd a odvodov, ale aj personalistiky. Výrazne mi oproti predchádzajúcemu software pomohol s papierovačkami pre poisťovne ( reg.listy, agenda pri PN, pri skončení PP ...). Olymp mi dal trochu zabrať kým som do neho vnikla, práve kôli jeho komplexnosti, učila som sa ho sama, bez školenia ale dá sa to zvladnuť. Teraz neľutujem a doporučujem aj ďaľším. Ak sú nejaké nedostaky tak len také nepodstatné, napr. neobsahuje formulár prihláška zamestnávateľa do poisťovne ale toto nie je tak často používané tlačivo, uvádzam to len na ilustráciu toho, že Olympu sa málo čo dá vyčítať.

    garter je offline (nepripojený) garter

    garter
    Funkcie čo má Olymp má aj Somi a cenovo sú omnoho prijateľnejší. Ja som sa rozhodovala medzi týmito dvomi programami. Inak s Krosom (mám Alfu aj Omegu) som spokojná, a dlho som váhala, ale vyhral program Somi.

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    Ahoj poraďáci, tiež hľadám mzdový soft na doma, so mzdami ešte len začínam, ale popri školení by som sa rada učila pracovať aj s novým mzdovým programom a rozhodujem sa medzi pohodou a MRP vedeli by ste mi poradiť ktorý je lepší? Alebo prijateľnejší?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.