Zavrieť

Porady

Miesto programov odkazy na internet

Dobry den.Potreboval by som poradit v pc sa mi vsetky programy premenili na odkazy na internet.Ak ich chcem spustit vypise zobrazit a sledovat preberane subory a dalej sa s tym neda nic robit.dakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ahoj,
    všetky programy? To asi nie. To by sa Ti nepsustil vôbec systém.
    Predpokladám,
    - že vravíš o ikonách a link k programom, ktoré sa Ti z nejakého dôvodu porušili (broken link) a link ukazuje na neexistujúci program, resp. nejaký iný

    Pošli, ak chceš, jeden takýto odkaz (link) a zaves ho sem.

    aiosys je offline (nepripojený) aiosys

    Bojovník ako každý živnostník... ...viac aiosys
    V prvom rade by som sa pozrel ci este existuju subory tych programov na disku, cize niekde v program files atd. potom by som si okamzite presnkenoval pocitac nejakym dobrym antimalwarom [Malwarebytes, SuperAntispyware], dalsia moznost je vratit to na nejaky predosli bod obnovenia [aj ked to fest nerad robim]. Je mozne ze mas iba odvalene/infikovane registre, takze to najprv prescanuj.

    Ak nepochodis v normalnom rezime, spust pocitac v nudzovom rezime a urob to vsetko tam.

    Mozes si aj stiahnut nejake "rescue cd" od nejakeho antivirusoveho vyrobcu [tie cdcka su zadarmo, len ich treba napalit], odporucam f-secure, bitdefender alebo gdata.

    Aky pouzivas antivirus?
    Kedy sa ti to stalo?
    Co si instaloval, alebo na akych sajtach si bol ked to este slo a zrazu to uz nejde?

    A ten odkaz by sa hodil .

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    11david Pozri príspevok
    Dobry den.Potreboval by som poradit v pc sa mi vsetky programy premenili na odkazy na internet.Ak ich chcem spustit vypise zobrazit a sledovat preberane subory a dalej sa s tym neda nic robit.dakujem za pomoc
    Celkom dobre nechapem co pises (program sa ti nemoze premenit na odkaz).
    Tym premenovanim myslis ikony naploche ??
    Skus dat screenshot

    11david je offline (nepripojený) 11david

    11david
    aj na ploche na liste vsade vsetky tie programy maju teraz priponu lnk aj tie co uz boli nainstalovane od vyroby

    11david je offline (nepripojený) 11david

    11david
    prescanoval som to superantispyware a nic starsie body obnovenia nie su tak neviem ale aj tak vdaka za pomoc

    aiosys je offline (nepripojený) aiosys

    Bojovník ako každý živnostník... ...viac aiosys
    Este skus nastroj od Mrkvosoftu, FIX IT. Pochybujem zeby to nejak mohlo pomoct ale niekde v knowledge base pisu ze to opravuje aj pokazene odkazy a chyby v registroch. Skus to mrknut.

    http://support.microsoft.com/mats/sy..._windows/en-us

    Este to moze byt "pokazeny" profil uzivatela... skus vytvorit dalsi profil a naloguj sa do neho, ak bude vsetko ok a aj ikony budu ok, problem je v tvojom profile a to sa da pomocou krkolomnych navodou opravit.
    Naposledy upravil aiosys : 13.08.11 at 23:55

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Asi najjednoduchsie riesenie je vratit sa k nejakej systemovej zalohe "Restore point" v case, ked pocitac este fungoval...
    Okrem toho: aktualizovany antiviris, antispyware a pod...

    Miesto programov odkazy na internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.