Zavrieť

Porady

Oplatí sa platiť 97 EUR za registráciu na stránke, ktorá eviduje dopyty firiem?

Dobry den chcela by som sa spytat ci ma niekto z vas skusenosti s touto strankou a ci sa oplati investovat rocne 97 EUR na registraciu...dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Nemam rad tzch co sa zaregistruju len za tym ucelom, aby vytvorili temu ktorou si robia reklamu na svoj web. Sa tu v poslednom obdobi s takymi vrece roztrhlo.

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Do tychto stranok neinvestujem, nakolko preferuju uz i tam podla znamosti, nechcem nikoho urazit.
    profesional Pozri príspevok
    Nemam rad tzch co sa zaregistruju len za tym ucelom, aby vytvorili temu ktorou si robia reklamu na svoj web. Sa tu v poslednom obdobi s takymi vrece roztrhlo.
    Ja zacinam podnikat a teraz som sa dostala k tejto stranke tak sa seriozne pytam ci to funguje alebo nie...urcite nerobim nikomu reklamu

    pitonm je offline (nepripojený) pitonm

    pitonm
    Fungovať to funguje len vždy sa nájde niekto kto ponukne menšiu cenu jak ty a nezarobí na tom nič... inak sa tam dá dobre nakúpiť

    Jano69 je offline (nepripojený) Jano69

    :-) Jano69
    zistil by som si návštevnosť stránky a potom nad tým rozmýšľal a podľa mňa sú aj tak oveľa krajšie spôsoby reklamy
    hm... tiez zacinam podnikat a tiez uvazujem (pravdepodobne nad tou istou) webstrankou. Zaujalo ma ale - co myslis tymi "krajsimi sposobmi"? Ja som architektka - a myslim ze celkom kreativna ale tu mi napady dochadzaju... budem vdacna za kazdy podnet

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    profesional Pozri príspevok
    Nemam rad tzch co sa zaregistruju len za tym ucelom, aby vytvorili temu ktorou si robia reklamu na svoj web. Sa tu v poslednom obdobi s takymi vrece roztrhlo.
    Ked som napisal asi 2 tyzdne dozadu v jednej teme ktora bola uz zmazana podobny prispevok, (usudzujem ze "vrece roztrhlo" je inspiracia s neho) mi prisli od 3 moderatorov sukromne spravy ze co si dovolujem na ich pracu moderatorov pisat, asi nemaju zmysel pre humor.
    Naposledy upravil MatoB : 13.08.10 at 17:36

    Oplatí sa platiť 97 EUR za registráciu na stránke, ktorá eviduje dopyty firiem?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.