Zavrieť

Porady

Kvalitné plastové okná

Dobrý deň,

Nevedel by mi niekto z Vás poradiť nejakú spoľahlivú a kvalitnú firmu na výroba a montáž plastových okien, z Košíc alebo z blízkeho okolia. Najmä takú, ktorá už dlhšiu dobu funguje na trhu. Ale hlavne na ktorú niesu žiadne sťažnosti a reklamácie.


Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    http://www.porada.sk/t29131-kvalitne...e-okna-ke.html

    Daj si do vyhľadávača (hore) "plastové okná ", nájdeš desiatky príspevkov o plast. oknách

    Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

    najlepšie spoznať osobne :-) ...viac Lenka1979
    Agostino Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    Nevedel by mi niekto z Vás poradiť nejakú spoľahlivú a kvalitnú firmu na výroba a montáž plastových okien, z Košíc alebo z blízkeho okolia. Najmä takú, ktorá už dlhšiu dobu funguje na trhu. Ale hlavne na ktorú niesu žiadne sťažnosti a reklamácie.


    Ďakujem
    Najprv by si mal vedieť o aký PVC profil by sa malo jednať.. nie všetky sú rovnaké... podľa toho si hľadaj aj firmu- google Ti vygoogli kopec. Pozeraj aj na referencie, ak Ti niečo "padne" do oka, potom sa pýtaj...

    imada je offline (nepripojený) imada

    imada
    ja mám okná z tejto firmy fenestra.sk a som vysoko spokojnýPre vás je to trošku od ruky ale na získanie prehladu určite dobré.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    imada Pozri príspevok
    ja mám okná z tejto firmy fenestra.sk a som vysoko spokojnýPre vás je to trošku od ruky ale na získanie prehladu určite dobré.
    A z akého profilu? z novinky Rehau Geneo?Nieje to zbytočne vysoká investícia? alebo úplne postačuje klasika Rehau?

    Kvalitné plastové okná

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.