Zavrieť

Porady

Chyba s windovsom

Prosim pomoste mi mam kopiu windovsu a omylom som isiel na stranku Microsoftu ta chyba je ze ma to nechce nikam pustit ani na media plajery mi nejdu pesnicky,filmi,ked vypinam pc tak nejde vipnut musim ho vypnut rucne a dole sa mi stale ukazuje kolonka Microsoftu ani icq mi poriadne nejde stale vypadava a nechcem davat iny windows tak nejaku inu moznost nemate?
Usporiadat
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Neviem, čo myslíš pod výrazom "kópia" Windowsu... Myslíš tým nie legálny Windows? Ak áno, s tým Ti viem poradiť iba jedno ... Legalizuj, alebo prejdi napr. Linux. (Alebo si ho nainštaluj a nechoď na stránky Microsoftu. Ale myslím si, že to nieje problém (že si tam bol), ale kontrola legálnosti, ktorá prebehla)

Ak máš legálny Windows, skús v prvom kroku sa vrátiť cez Obnovenie systému (Bod obnovy)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Zmenilo sa prostredie windows? Mas nejake hlasenia systemu? Alebo sa jednoducho system sprava divne?

A pridavam sa - ak system nie je legalny tak legalizuj. Stranka Microsoft bezne rizikova nie je.
0 0
SHARki9 SHARki9

SHARki9 je offline (nepripojený) SHARki9

Andy Kralik Pozri príspevok
Zmenilo sa prostredie windows? Mas nejake hlasenia systemu? Alebo sa jednoducho system sprava divne?

A pridavam sa - ak system nie je legalny tak legalizuj. Stranka Microsoft bezne rizikova nie je.
ako to mam legalizovať
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
SHARki9 Pozri príspevok
ako to mam legalizovať
Kúpou licencie
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Problem je niekedy s legalnym operacnym systemom Windovs a nie este s tymto. Hadam si neskumal na stranke, ci verzia je legalna
0 0
SHARki9 SHARki9

SHARki9 je offline (nepripojený) SHARki9

najag Pozri príspevok
Problem je niekedy s legalnym operacnym systemom Windovs a nie este s tymto. Hadam si neskumal na stranke, ci verzia je legalna
ne to som nedaval
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

SHARki9 Pozri príspevok
ne to som nedaval
No to sa ti overilo same, vramci instalacie aktualizacii, napr. SP3.
Takze bud ist kupit legalnu kopiu (dokonca bola aj nejaka legalizacna akcia, ale uz asi skoncila), alebo prejst na linux (ak len internetujes a mailujes tak nie je problem), alebo sa to da spravit aj inac...
0 0
kveti kveti

kveti je offline (nepripojený) kveti

to ti poradili co??
jasne ze namas peniaze na licenciu takze ju nekupis
ako prve zrus automatic update
potom stiahni legalizator
napriklad z
astalavista.com

poradcovia kydy o legalnosti alebo nelegalnosti kradnuti duševneho vlastnictva pod si nechajte
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Ak sa nechce/neda/nemoze kupit Windows je jednoducha odpoved - LINUX
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
kveti Pozri príspevok
..poradcovia kydy o legalnosti alebo nelegalnosti kradnuti duševneho vlastnictva pod si nechajte
Zvolil si nesprávnu stránku na prezentáciu svojich názorov....
0 0
kveti kveti

kveti je offline (nepripojený) kveti

Stefan2005 Pozri príspevok
Zvolil si nesprávnu stránku na prezentáciu svojich názorov....
preco ja som mal pocit ze sa to tu voala PORADA OD SLOVA KONKRETNE PORADIT nie moralizovat hodnotit zdlhavo natahovat atd
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
kveti Pozri príspevok
preco ja som mal pocit ze sa to tu voala PORADA OD SLOVA KONKRETNE PORADIT nie moralizovat hodnotit zdlhavo natahovat atd
... stačí si prečítať Etiketu porady a pocit sa ti zmení na poznanie ( t.j. že o čom je Porada ) ...
Naposledy upravil Stefan2005 : 08.06.09 at 19:17
0 0
kveti kveti

kveti je offline (nepripojený) kveti

super takze som asi na zlej stranke navrhujem teda premenovat z porada na webove byrokraticko moralizacne centrum

ALE OD KONKRETNEHO RIESENIA NIECIEHO PROBLEMU TO MA NA HONY DALEKO
na vysokych školách ktore maju nieco docinenia s it /informacne technologie/ sa uci taky predmet
ako ziskat od cloveka dostatocne info na riesenie jeho problemu
ako problem aj INTUITIVNE definovat A JEDNODUCHO VYRIESIT
TOTO JE TO CO MI TU CHYBA
skoda chcel som pomoct
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

kveti Pozri príspevok
preco ja som mal pocit ze sa to tu voala PORADA OD SLOVA KONKRETNE PORADIT nie moralizovat hodnotit zdlhavo natahovat atd
Ale ja mám pocit, že mu tu adekvátne poradili. Nikto tu nič nenapísal, čo by nebola pravda. To nieje o moralizovaní.
To sú fundované odpovede od ľudí, ktorí vedia pomôcť. Ozaj by neškodilo prečítať si etiketu porady, ako radil Stefan2005. Ak pracuješ, isto to nerobíš pre pekné oči zamestnávateľa. Berieš za prácu plat a ten chcú všetci. Aj tvorcovia Windowsu.
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Mám asi smůlu, že jsem narazila opět na tvůj komentář. I mně něco chybí, ne sice na poradě, ale u tvé osoby - trochu skromnosti a slušnosti k těm, kteří jsou zde o několik let déle jak ty (nebo i já) a oproti tobě napsali mnohem víc rad, které ostatním pomohly.
Dostals radu přečíst si pravidla, která jsou prakticky na všech poradnách nebo fórech, která určují, co se smí a co ne a nechápu, čemu se divíš. Pokud poradíš v dotazu na legální soft nebo postup, je to přesně to, co se od těch, kteří sem přicházejí, očekává.
Moderuji 2 česká fóra, na další přispívám radami, ani na jednom z nich se odkazy, rady nebo návody na nelegální věci netolerují a jsou mazány. Pokud chceš radit tímto způsobem, jsi opravdu úplně někde jinde a budeš muset navštívit úplně jiný typ poradny
0 0
kveti kveti

kveti je offline (nepripojený) kveti

ano mas pravdu ALE
ZA TAKU RADU AKU SOM DAL /A MYSLIM ZE JE DOBRE/ UZ BUDEM
NA KONIE VKLADT VETU LEN NEVIEM KTORU PORAD ??

1-RADA JE DOBRA, RYCHLA,FUNKčNá,ZADARMO, ALE JE NELEGALNA
2-RADA JE ZDLHAVA PRE ZACIATOCNIKA TAZKA DRAHA A KOPLIKOVANA ALE LEGáLNA
0 0
kveti kveti

kveti je offline (nepripojený) kveti

ano mate pravdu vsetci
ked som bol maly chalan mal som uzsneho dedka bol mudry a zivotom skuseny ako malemu chalanovi mi daval vselijake ulohy
a ich splnenie nebolo vzdy legalne
mal som kupit ceresne na trhu bez penazi
jasne ze sa to nedalo tak som natrhal u suseda na ceresni
a teraz to najdolezitejsie a PORADIE JE DOLEZITE
NAJSKOR MA POCHVALIL ZA SPLNENIE ULOHY
AZ POTOM MI VYCISTIL ZALUDOK ZE KRADNUT SA NEMA
DOLEZITY NIE SPOSOB ALE VYSLEDOK
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

kveti Pozri príspevok
ano mas pravdu ALE
ZA TAKU RADU AKU SOM DAL /A MYSLIM ZE JE DOBRE/ UZ BUDEM
NA KONIE VKLADT VETU LEN NEVIEM KTORU PORAD ??

1-RADA JE DOBRA, RYCHLA,FUNKčNá,ZADARMO, ALE JE NELEGALNA
2-RADA JE ZDLHAVA PRE ZACIATOCNIKA TAZKA DRAHA A KOPLIKOVANA ALE LEGáLNA
Pozri, do tohoto problému by sa dotyčný nedostal, keby mal legálny software. Samozrejme, do problémov sa môže dostať každý. Aj s legálnym softom. Ale tam sa to rieši inak. Kľudne poraď aj "nelegálne". Prezentuješ tým svoj názor. Ale nenapádaj ostatných, ktorí sa snažia poradiť čo najlepšie. Veď sú možnosti, ako mať legálny software. Stačí si prečítať predchádzajúce príspevky.
0 0
kveti kveti

kveti je offline (nepripojený) kveti

S UCTOU KU VSETKýM CO SA SNAZIA PORADIT
AKO MAT LEGALNY SOFT -ZAPLATIT ZAN
MAL SI POCIT ZE TEN CO MAL PROBLEM NA TO MA JE LOGICKE
KED JE TO STUDAK MA PC POZLIEPANE ABY AKO TAK ISLO TAK TEN SOFT NEKUPI TYM PADOM NEMA PRAVO NA RADU ????
VER MI TAKEMU CO MA KOPEC PENAZI A JE LAKOMI SI KUPIT LEGALNY SOFT NEPORADIM
ZAS JE TO TROSKU O INTUICII A TA SA TU NA PORADE ASI VELMI NENOSI
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
kveti Pozri príspevok
ano mate pravdu vsetci
ked som bol maly chalan mal som uzsneho dedka bol mudry a zivotom skuseny ako malemu chalanovi mi daval vselijake ulohy
a ich splnenie nebolo vzdy legalne
mal som kupit ceresne na trhu bez penazi
jasne ze sa to nedalo tak som natrhal u suseda na ceresni
a teraz to najdolezitejsie a PORADIE JE DOLEZITE
NAJSKOR MA POCHVALIL ZA SPLNENIE ULOHY
AZ POTOM MI VYCISTIL ZALUDOK ZE KRADNUT SA NEMA
DOLEZITY NIE SPOSOB ALE VYSLEDOK
tvoj dedo bol naozaj múdry človek - lenže asi si ho nepochopil; zadal ti úlohu, ktorá vôbec sa nemusela splniť nelegálne (napr. mohol si nazbierať na vlastnej záhrade iné ovocie, ktoré ste mali a mohol si ho vymeniť za tie čerešne) - lenže ty si zvolil nelegálny spôsob splnenia úlohy. Takže ťa pochválil za splnenie úlohy a zároveň pokarhal za zvolený spôsob splnenia.
A ako si postupoval ty? Zadal si hneď nelegálne riešenie a pokarhal si tých, ktorí sa snažili postupovať legálne. V tom je ten rozdiel medzi tebou a tvojim dedom...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať