Zavrieť

Porady

kasel

Moja 7 rocna dcerka trpi uz dlhsiu dobu kaslom ,uz je to niekolko mesiacov a lekari jej zastial nezistili z coho to ma. Boli sme aj na alergolgii a nezistili jej ziadnu alergiu. Poradte mi, co mam robit dalej? kam mam s nou ist? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

    pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac kalkulka
    A robili jej vyšetrenia na laktózu?

    Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

    optimistka Leila2006
    Skús homeopata, ale takého, čo má dobré referencie. Častokrát, čo nezmôže klasická medicína, zdolá homeopatia. A zvlášť u detí.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Tiez som od malicka trpela zapalom priedusiek az pluc, stale kasel. Davali mi antibiotika,bola som uz ako 4 rocna v kupeloch, potom este raz - vsetko docasne. More pomoze urcite, alebo aj solna lampa. Dnes mozem povedat, ze som sa z toho dostala. Chce to strasne vela cibule - nastastie ju mam rada, cerstvu nakrajaj na kolieska, kazde koliesko posyp cukrom na tanieriku,poloz dalsie koliesko cibule, pocukri a na koniec prikryt poharom. Pusti to cerstvu stavu, je to vlastne sirup a davaj jej po lyzickach. Dalsia vec, co mi pomahala, ked som mala suchy kasel : zohrej trocha mast alebo olivovy olej, namoc do toho uterak, alebo plienku, musi to byt cele mastne a nie horuce, priloz jej to na pluca a v teple nech aj spi s tym. Potrha to hlieny, lahsie sa odkasliava. Cibula, chren. Vyhybat sa treba mliecnym produktom vtedy, lebo podporuju hlienotvorbu.Aj ziadne bublinky v napojoch a nic studene. Z psychickej stranky kaslom trpia osoby,ktore nevedia alebo nemozu povedat veci nahlas. Rozpravaj sa s nou, musis sa dostat do hlbky, co ju trapi atd. Aj deti maju starosti a problemy. Vela stastia.

    pikulik je offline (nepripojený) pikulik

    pikulik
    A skúsili ste na kašeľ skorocelový sirup? Môj syn síce už dospelý, ale tiež mal problém, s kašľom. Doktorka mu skoro dva mesiace nevedela nasadiť správny liek . Ja som mala doma vyrobený skorocelový sirup a ten mu do týždňa pomohol.

    vilob je offline (nepripojený) vilob

    vilob
    mala som podobný problém zhruba pred dvomi rokmi. suchý, dráždivý kašeľ. nepomáhali žiadne sirupy, spreje, rôzne domáce recepty, proste nič. zbehala som pľúcne atď... a čírou náhodou som sa kvôli iným problémom dostala do infekčnej ambulancie, kde som spomenula aj tento kašeľ. vtedy trval už 4.mesiac. zobrali mi krv na pľúcne chlamýdie a bolo po probléme. tie sa mi samozrejme potvrdili (nedá sa to nijako inach zistiť len odberom krvi), lekárka mi na ne nasadila lieky-antibiotiká na to nezaberajú a od vtedy mám z kašľom pokoj. je to infekčné ochorenie, takže ktovie či to nemohla niekde chytiť aj tvoja dcérka. skús poprosiť aj obvodnú lekárku o odber krvi, pokiaľ už samozrejme niečo také nepodnikla. držím palce.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.