Zavrieť

Porady

HAVARIJNA POISTKA

Caute,chystám sa s autom na dovolenku k moru a rád by som si nan dal havarijnè poistenie.Viete mi povedat na akú najkratsiu dobu sa dá uzavriet havarijná poistka a či by to nešlo neako zlúčit s cestovným poistením?Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    nie nešlo by to zlúčiť... keďže spravidla sú to samostatné produkty, a najkratšia doba na havarijné poistenie je jeden rok... tušim allianz SP mal možnosť na poistné obdobie 1/4rok... t.j. minimálne na tri mesiace sa to uzavrieť musí... avšak allianz SP je na autá drahá poisťovňa to sa možno už oplatí na celý rok niekde inde uzavrieť...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Nechapem toto zmyslanie...na dov.ano HP doma nie....co je ine v cudzine...
    Ice dive no asi neznáme cesty a kamarát na telefóne nedobehne až do chorvátska... resp. je to asi obava z nepoznaného... nakoľko v SR daný vodič už všetko pozná...
    lujza.j No ja bez HP nehrozi....pre mna je to pre dobry pocit...aj tu,aj mimo....
      zbaliť

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Nie, súčasťou cestovného poistenie nebýva havarijné poistenie.

    Kedysi poisťovne skúšali vytvoriť produkt havarijného poistenia na kratšie poistné obdobie ako 1 rok, ale asi sa to neosvedčilo, lebo to už neponúkajú.

    Dalo by sa to riešiť, ako napísal Ice dive, uzatvorením klasického hav. poistenia s poistným období štrvrťrok a krátko po uzatvorení (alebo po dovolenke) poistku vypovedať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.