Zavrieť

Porady

Zbierka pre školu

Ahojte ludkovia,
Potrebujem pomôcť.Mám aktívne dieťa, ktorému ešte nie je jedno čo sa okolo neho deje a tak sa spolu s priateľmi rozhodlo vyzbierať nejaké peniaze pre školu so zameraním na deti so zrakovou a sluchovou poruchou.Po mne chce, aby som mu povedala technologický postup pri takejto aktivite,ale ja vôbec neviem ako na to. Prosím ak máte skúsenosti pomôžte mi.
ĎAKUJEM

Zuzana
Naposledy upravil Zuzana68 : 31.01.05 at 16:55
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    judy je offline (nepripojený) judy

    judy
    Predpokladam, ze pojde o dar dietata alebo deti pre obcianske zdruzenie /ktore je urcite zriadene pri skole/. Ja by som si pytala od nich pokladnicny doklad a bolo by vhodne spisat darovaciu zmluvu - sponzorsku.
    judy

    Zuzana68 je offline (nepripojený) Zuzana68

    Zuzana68
    Ahoj judy, aj ja som si to tak predstavovala, kým som nebola vyvedená z omylu mojim drahým dieťaťom. Oni chcú vyzbierať peniaze od ostatných ľudí a poskytnúť ich danej škole. Doporučila som mu aby aktivity tohto druhu konzultoval s občianskym združením, ktoeré funguje pri škole. Zatiaľ to stačilo, uvidím v piatok keď sa vráti zo školy.

    S heslom : Nech žijú aktívne deti, sa lúčim Zuzana

    judy je offline (nepripojený) judy

    judy
    Zuzana68
    Ahoj judy, aj ja som si to tak predstavovala, kým som nebola vyvedená z omylu mojim drahým dieťaťom. Oni chcú vyzbierať peniaze od ostatných ľudí a poskytnúť ich danej škole. Doporučila som mu aby aktivity tohto druhu konzultoval s občianskym združením, ktoeré funguje pri škole. Zatiaľ to stačilo, uvidím v piatok keď sa vráti zo školy.

    S heslom : Nech žijú aktívne deti, sa lúčim Zuzana
    Inak na webovej stranke drsr.sk je zoznam prijimatelov 2 %. Je zaujimave sa docitat, kolko toho vyzbierali podobne obc. zdruzenia.
    ahoj judy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.