Zavrieť

Porady

DETOXIKAČNÁ VANIČKA - HYDROSANA

Ahojte poraďáci,

som tu nový, tak ma napadla jedna téma.. Určite ste sa stretli na "prezentácii" zdravotných výrobkov v rôznych reštauráciách a homeparty s detoxikačnou vaničkou. HYDROSANA... *Máte s tým niekto skúsenosti? Máte to doma? Pomáha to??? ...Ďakujem
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Pred pár dňami bola o nej reč v Lampárni alebo inom programe. Odborníci sa vyjadrili, že nemôže byť ani reč o nejakej detoxikácii a že voda sa zafarbí obyčajnou hrdzou (nie vyplavenými toxínmi z tela) vzniknutou počas "práce" vaničky ...to som sa vyjadrila "svojimi slovami" teraz....presné znenie si nepamätám
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
No to som rada, že som nepodľahla nátlaku mojej svokry, ktorá sa po absolvovaní tejto kúry cítila jak novuzrodená a celú rodinu nás tam chcela nahnať Ale inak je to veľmi milá osôbka A možno je to celé o tom /tak ako pri iných podobných kúrach/, že viera robí divy.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Lampáreň - nedeľa 21.09.2008 - Totálna blbosť ,labolatórne odskúšaná a dokázaná . 12000 - 18000. SKK viem užiť aj ináč. Mimochodom : je to najdrahší lavór na močenie nôh.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Viete čo ma na tom najviac štve ? Nachytajú chudákov dôchodcov vo vyššom veku a nemajú zábrany týmto ľuďom - spravidla chorým - nakecať o zázračných účinkoch.
Možno mi neuveríte, ale z takto zarobených peňazí ,by som sa tešiť nedokázala .
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Viete čo ma na tom najviac štve ? Nachytajú chudákov dôchodcov vo vyššom veku a nemajú zábrany týmto ľuďom - spravidla chorým - nakecať o zázračných účinkoch.
Možno mi neuveríte, ale z takto zarobených peňazí ,by som sa tešiť nedokázala .
Majka, keby si vedela na čo všetko už nachytali moju svokru, to ide do státisícov Vďakabohu, že na tom nie je finančne tak zle, tak stále niečo vymýšľa. Má 71 rokov, ešte pracuje, vyzerá tak na 55 a energie má tak na 35. Takže možno jej tie všetky nachytávky idú k duhu
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
cloe Pozri príspevok
Majka, keby si vedela na čo všetko už nachytali moju svokru, to ide do státisícov Vďakabohu, že na tom nie je finančne tak zle, tak stále niečo vymýšľa. Má 71 rokov, ešte pracuje, vyzerá tak na 55 a energie má tak na 35. Takže možno jej tie všetky nachytávky idú k duhu
Vierka, prosím napíš mi do ss zoznam všetkých vecí, ktoré si svokra doteraz kúpila. Dúfam, že vieš prečo.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Vierka, prosím napíš mi do ss všetky tie veci, ktoré si svokra kúpila. Dúfam, že vieš prečo.
Pošlem, až budeš mať tak o 10 viac
0 0
Evelynka Evelynka

Evelynka je offline (nepripojený) Evelynka

Niečo na tom može byt. Pred dvomi rokmi som si zakúpila podobný detoxikačný prístroj, ale po dvoch použitiach som ho vratila. Stalo sa mi totiž, že kŕčové žily ošetrené sklerotizácou, sa vrátili do pôvodného stavu.
Naposledy upravil Evelynka : 24.09.08 at 06:21
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Akurát pred mesiacom mi to moja babka spomínala. Bola na takej akcii s kamarátkou a skúšali túto vaničku. Jej voda vraj bola úplne špinavá a kamarátkina nie. Taký mindrák z toho mala, že až hrúza. Je síce chorá (srdiečko), ale veľmi som tomu nechcela veriť. Ešteže si ju nekúpila.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Je zaujímavé, že na prezentácii ju dostanete za 12-15 tisíc, ale na internete sa bežne predáva za 4500 SKK.
http://zdravie.biznisweb.sk/product/...a-vanicka-318/
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Braňo Pozri príspevok
Je zaujímavé, že na prezentácii ju dostanete za 12-15 tisíc, ale na internete sa bežne predáva za 4500 SKK.
http://zdravie.biznisweb.sk/product/...a-vanicka-318/
Prečítala som si aj pár komentárov k výrobku a stálo to za to...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

exs8 Pozri príspevok
Ahojte poraďáci,

som tu nový, tak ma napadla jedna téma.. Určite ste sa stretli na "prezentácii" zdravotných výrobkov v rôznych reštauráciách a homeparty s detoxikačnou vaničkou. HYDROSANA... *Máte s tým niekto skúsenosti? Máte to doma? Pomáha to??? ...Ďakujem
V nedeľu v jednej nemenovanej relácii v Lampárni práve o jednej takej vaničke bol šot. Nie je to s tými vaničkami až tak, ako to na prezentácii vyzerá.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Paula Pozri príspevok
Pred pár dňami bola o nej reč v Lampárni alebo inom programe. Odborníci sa vyjadrili, že nemôže byť ani reč o nejakej detoxikácii a že voda sa zafarbí obyčajnou hrdzou (nie vyplavenými toxínmi z tela) vzniknutou počas "práce" vaničky ...to som sa vyjadrila "svojimi slovami" teraz....presné znenie si nepamätám
Tweety Pozri príspevok
V nedeľu v jednej nemenovanej relácii v Lampárni práve o jednej takej vaničke bol šot. Nie je to s tými vaničkami až tak, ako to na prezentácii vyzerá.

Majka písala to aj Paula na prvej strane...
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Keďže rada všeličo vyskúšam, bola som túto vaničku vyskúšať pred 2 týždňami u jednej masérky. Stav predtým - bola som v práci veľmi unavená a nadávala som, že som sa na to na poobedie objednala, lebo som mala chuť vypnúť počítač a ísť si domov ľahnúť. No ale bola som objednaná poobede na vaničku, tak som tam teda išla. Po vaničke som ostala uplne oddýchnutá, ešte 2 hodiny som behala po meste. Voda sa trochu zafarbila na žlto . V tom čase som mala zápal močového mechúra (diagnostikovaný), kým som sedela s nohami vo vaničke, cítila som ako sa i brucho uvoľnuje a naozaj som mala pocit zlepšenia. Keďže na laboratórne výsledky ešte čakám (lekárka má dovolenku), tak neviem povedať objektívny výsledok, ale subjektívne sa cítim dobre. Lieky som nebrala žiadne.
Vaničku som skúšala na odporúčanie sestry - boli sme to skúšať spolu 3, všetky tri sme sa cítili po vaničke veľmi dobre. Takže odporúčam minimálne na únavu, prípadne aj ľahšie depresívne stavy.
K cenám vaničiek. Po skúsenostiach, ktoré sme mali, sme hľadali na internete ceny (žeby darček babke pod stromček), a zistilii sme zhruba toto - dajú sa kúpiť tieto vaničky od čínskeho výrobcu aj za cca 3500 Sk - predajca bez adresy bez presného názvu firmy. Potom sa dajú kúpiť takéto vaničky od nemeckého alebo holandského výrobcu, tam je cena nad 10000 Sk. Masérka hovorila, že si treba dať pozor, že sa dajú kúpiť aj šmejdy, ale ako to rozlíšiť, neviem.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Ja mám tento výrobok doma, ale aby som začala od začiatku. Môj manžel je silný alergik a ležal už 2 x dva týždne v nemocnici. Po všetkých vyšetreniach mu nedokázali alergiu určiť, takže ani nevie čomu sa má presne vyvarovať. Raz som našla v novinách reklamu na detoxikačné kúry, tak som mu to zaplatila a tým pádom tam bol nútený ísť, stálo to na 7 kúr 2500,-SK a účinok-alergia sa rok neobjavila. No po roku to začal dostávať znova, tak som na webe našla priamo ten prístroj za 5000,-Sk, takže som ho hneď aj objednala. Máme ho už 1 rok a používa ho celá rodina. Manžel ani nevie, že nejaká alergia existovala a pomáha to vlastne na všetko. Podľa zafarbenia vody sa dá určiť ktorý orgán máš buď chorý, alebo aspoň oslabený. Trochu nás prekvapilo, že nám po nejakých 40 použití špirála odišla, mysleli sme, že to je nastálo, ale ono to má svoju životnosť. Na webe sme našli firmu, ktorá ich dodáva a cenovo vychádzajú do 500,- Sk. Takže detoxikujeme ďalej........
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A viera tvoja ta uzdravila.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
na to, že som ateista, tak celkom dobrý postreh. Ale vieš ako sa to hovorí, kým nevyskúšaš neuveríš a platí to aj pre iné príjemné veci.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Veď práve, ak budem veriť, že mi vanička pomôže, tak mi pomôže, ak tomu nebudem veriť, tak mi nepomôže ani keby to naozaj fungovalo. Psychika je riadna svinka Keď si poviem aká som strašne z práce unavená a že mám z toho migrény každý deň, tak ich naozaj mám, verte mi, ale keď na to nemyslím, tak mi dokáže byť dobre aj celý mesiac (kým si na to zase nespomeniem).
0 0
akumulator akumulator

akumulator je offline (nepripojený) akumulator

lekár
Zaujímavé, že tí "markizácki" doktori (oni sú vždy skoro tí istí) nevysvetlili, prečo sa hrdza nevytvorí, ak je vanička spustená naprázdno? Prečo potrebuje vložené nohy? Žeby nohy spôsobovali hrdzavenie? Potom by dotyčný lekár mal dostať Nobelovu cenu za chémiu a zvrátiť celkový stav doterajšej fyzikálnej chémie. Pustil som (ako nedôverčivý človek) vaničku naprázdno. Voda zostala čistá, bez hrdze. Mala pritom v sebe filter, vodu, pustený prúd a nasypanú soľ (teda všetky podmienky pre elektrolýzu a hrdzavenie). A voda zostala - ČISTÁ! Na Markízu aj s jej šušlavým prvým generálnym a geniálnym riaditeľom Ruskom a jeho mafiu mám vlastný názor a celkom by som sa nečudoval, keby za Lampárenskou reportážou stála dajaká konkrétna možno konkurenčná firma. Prachy sú prachy. $
0 0
Pachole Pachole

Pachole je offline (nepripojený) Pachole

Co takhle zauvažovat, že probíhá reakce s lidským potem? Pokud je vanička prázdná, není s čím reagovat.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať