Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    http://www.ip.gov.sk/?t=44&s=108

    Podanie podnetu, resp. oznámenia, môže byť realizované písomnou formou prostredníctvom pošty, emailu, osobne na podateľni, prípadne telefonicky do záznamu.

    A treba si najst miestne prislusny IP
    http://www.safework.gov.sk/?id_fi=imapka&ins=nip
    svrki to by museli ich internetové stránky fungovať väčšinu dňa nedostupné aspoň BB
    buchač svrki (Dnes 18:35) to by museli ich internetové stránky fungovať väčšinu dňa nedostupné aspoň BB
    =====================
    ...a Ty si vôbec pochopil, čo ivka napísala ?

    januli je offline (nepripojený) januli

    januli
    A čo chcete riešiť? Ja som podávala sťažnosť a prišla mi taka odpoveď, ktorá má utvrdila v tom, že IP je jeden z ďalších zbytočných úradov. Vycitujú vám XY paragrafov, presne to co sa aj dočítate na nete a záverom Vás odporučia na právnika a sud
    Naposledy upravil januli : 05.09.17 at 18:58
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vanessd Nechcú mi preplatiť dovolenku na ktorú mám nárok aj keď som bola na pn chcem dať výpoveď
    veronikasad Dopln obdobie PN a koľko dní si v danom roku odpracovala. Kedy končí pracovný pomer?
    veronikasad Nie je v kompetencii Inšpektorátu prace nariadiť zamestnávateľovi vyplatenie mzdy alebo náhrady mzdy. Ak je tvoj nárok opravneny, musíš si ho uplatniť cestou súdu.
      zbaliť

    Ako podať podnet na inšpektorát práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.