Zavrieť

Porady

Okna od firmy UDO

Ahojte,
nemáte niekto skúsenosti s oknami tejto firmy??
Ďakujem krásne!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

    jojkoz
    Teraz pouzivaju tusim profily IGLO. Su to okna robene v polsku - UDO je len predajca. Ale vyrobca je velka fabrika v PL - vela slovenskych predajcov si tam dava robit.

    Ja osobne mam od nich len jedno okno - na verande ( menil som ako prve skor - na ostatne som potom dostal lepsiu ponuku od firmy co ich sklada tu z profilu GAELAN 6-kom. ) , ale kamarat ma na komplet chalupe cca 3 roky.

    Zatial sme obaja nemali ziaden problem.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Okna nemam od nich. No firma začinala s laminatovymi podlahami, su velmi dlho na trhu. Jednu izbu nam robili, asi tak v roku 2001. Vsetko je v poriadku. Teraz som ich navstivil, lebo tam potrebujem kupit int.dvere.

    lover je offline (nepripojený) lover

    lover
    duves Pozri príspevok
    Okna nemam od nich. No firma začinala s laminatovymi podlahami, su velmi dlho na trhu. Jednu izbu nam robili, asi tak v roku 2001. Vsetko je v poriadku. Teraz som ich navstivil, lebo tam potrebujem kupit int.dvere.
    Akurat zhanam info na okna od tejto firmy a zatiel nemam nic... Teraz vsak citam, ze su velmi dlho na trhu, avsak ako tak pozeram na ORSR, tak existuju len od roku 2008... Dufam, ze okna a montaz prebehne OK, ak to dame cez nich...

    lover je offline (nepripojený) lover

    lover
    duves Pozri príspevok
    Okna nemam od nich. No firma začinala s laminatovymi podlahami, su velmi dlho na trhu. Jednu izbu nam robili, asi tak v roku 2001. Vsetko je v poriadku. Teraz som ich navstivil, lebo tam potrebujem kupit int.dvere.
    Pls. mozes dat info ako dlho su na trhu a odkial si cerpal... Zaujimam sa, pretoze riesim vymenu okien a nerad by som naletel fuserom... Dik!

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Ja som videl ich reklamu v letakoch ešte v 90-ych rokoch. Možno pomenili živnosť na s.r.o.

    EvaB je offline (nepripojený) EvaB

    EvaB
    lover Pozri príspevok
    Teraz vsak citam, ze su velmi dlho na trhu, avsak ako tak pozeram na ORSR, tak existuju len od roku 2008...
    Môžeš si byť istý, že fungujú už dlho, od 1994. Vtedy sa volali UNO, robili ako živnostníci, nájdeš na zrsr.sk. Tiež máme od nich podlahu a dvere cca 12 rokov. Tá sro je naozaj od 2008 a z nejakého dôvodu to má písane na ženu, ale aktivity sú tie isté.

    lover je offline (nepripojený) lover

    lover
    Ja som videl ich reklamu v letakoch ešte v 90-ych rokoch. Možno pomenili živnosť na s.r.o.
    VDAKA!

    lover je offline (nepripojený) lover

    lover
    EvaB Pozri príspevok
    Môžeš si byť istý, že fungujú už dlho, od 1994. Vtedy sa volali UNO, robili ako živnostníci, nájdeš na zrsr.sk. Tiež máme od nich podlahu a dvere cca 12 rokov. Tá sro je naozaj od 2008 a z nejakého dôvodu to má písane na ženu, ale aktivity sú tie isté.
    DAKUJEM!

    BTW. Ake este niekto ma skusenosti s danymi profilmi a firmami? Pls. dajte vediet skusenosti...

    Vdaka!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.