Zavrieť

Porady

Ako ďalej?

Ahojte chcem sa poradiť.A som rada ,že tu je naša porada. Keď sme odovzdali daňové priznanie za rok 2010, boli sme v mínuse 11 000€. Najhoršie na tom je , že stále ideme hlbšie do mínusu. Máme aj zákazky ale je ich málo. Výplaty však musia, byť aj keď majiteľ požičia zo svojich./Inač je to obdivuhodné, iný majiteľ by radšej meškal s výplatami/ Proste príjmi sú malé oproti všetkým výdavkom. Dá sa z tejto situácie nejako dostať? Poradte mi ak viete. ďakujem J.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jar88 je offline (nepripojený) jar88

    jar88
    Veľmi veľkú šancu sa z toho dostať nemáte.
    Jedine, že ten váš majiteľ má takých zamestnancov, ako si ty viac. Potom by sa dalo niečo vymyslieť, ale pochybujem, že sa nájdu takí zamestnanci. Väčšinou každý stagnuje, čaká na výplatu a potichúčky hľadá vlastné východisko. Niektorí dokonca aj prostredníctvom PN a následne práce načierno.

    Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

    Janka 24
    Mozno aj zamestnanci by boli za, len co robit a ako zdvihnut zaklad dane? az ma to desi ked pisete ze je mala sanca. ?

    jar88 je offline (nepripojený) jar88

    jar88
    Janka 24 Pozri príspevok
    Mozno aj zamestnanci by boli za, len co robit a ako zdvihnut zaklad dane? az ma to desi ked pisete ze je mala sanca. ?
    Mali by ste si sadnúť a jasne si prebrať svoje možnosti.
    Čím sa viete presadiť na trhu a čo ste ochotní za to obetovať. Majiteľ už dal jasne najavo, že má záujem, aj na úkor vlastnej prosperity.
    --------------------------------------------------------
    Čím sa zaoberá vaša firma. V akej brandži podnikáte?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.