Zavrieť

Porady

Aku rec si pripravit?

Zdravim,stala sa mi taka vec ze som bol na jednej akcii a kamarat co mi soferoval zmizol,tak som si povedal ze ten kusok domov(cca3km)si odkerujem aj sam,len co sa nestalo, zastavili ma policajti a nafukal som..teraz som predvolany na dopravnu policiu..tak rozmyslam co tam povedat a ako...vedel by mi niekto nieco poradit?diky..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Myslím si , že Ti žiadna reč nepomôže, porušil si zákon a basta. Keď pijem, nesadám za volant, ani na 100 m. Niekto Ti skočí pod koleso a ideš do basy. Tu neide o to, či nafúkaš, ale aby si niekomu neublížil. Naozaj je zbytočné riskovať.
    Naposledy upravil JarkaL : 04.07.09 at 16:32

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    jarox Pozri príspevok
    zastavili ma policajti a nafukal som...
    Nemam osobnu skusenost, ale podla mna niet co dodat, policajti maju fakty. Maximalne moze byt polahcujucou okolnostou vyjadrenie lutosti, vysvetlenie situacie, preco sa to stalo a presvedcivo im vysvetlit, ze k tomu u teba nedochadza bezne, ze sa jednalo o nieco ojedinele, mimoriadne, neodhadol si situaciu a pod.

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    [QUOTE=Lianka;1091286 Maximalne moze byt polahcujucou okolnostou vyjadrenie lutosti, vysvetlenie situacie, preco sa to stalo a presvedcivo im vysvetlit, ze k tomu u teba nedochadza bezne, ze sa jednalo o nieco ojedinele, mimoriadne, neodhadol si situaciu a pod.[/QUOTE]


    Nie je to až tak pravda, vždy je to prvý krát. A čo ak by akurát niekto podbehol. Ja si nemôžem pomôcť, ale po použití alkoholu ani preparkovať auto nie je možné a som za striktné sankcie.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    jarox Pozri príspevok
    Zdravim,stala sa mi taka vec ze som bol na jednej akcii a kamarat co mi soferoval zmizol,tak som si povedal ze ten kusok domov(cca3km)si odkerujem aj sam,len co sa nestalo, zastavili ma policajti a nafukal som..teraz som predvolany na dopravnu policiu..tak rozmyslam co tam povedat a ako...vedel by mi niekto nieco poradit?diky..
    Čo ?
    Toto :

    Mea culpa, mea maxima culpa ....

    Ako ?
    Takto :

    ...s veľkou ľútosťou v hlase ...

    Následok konania ?
    Viď :

    ak vodič počas vedenia vozidla požije alkohol alebo vedie vozidlo v takom čase po jeho požití, keď sa na základe vykonaného vyšetrenia alkohol ešte nachádza v jeho organizme...

    Za tento priestupok možno uložiť pokutu od 150 € do 800 € a zákaz činnosti do troch rokov.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    misomiso Pozri príspevok
    Celkom vtipne si zadal nazov temy. Hlavne si "priprav" bubaky...
    A možno aj vodičák...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    JarkaL Pozri príspevok
    A možno aj vodičák...
    ....určite !!!!!!

    Veď pred novelizáciou Kaliňákových pokút bola minimálna pálka 6.000 Sk a 6 mesiacov VP do čistiarne....
    Hádam sa len nepoľavilo v sankciách ..., to by bolo na neuverenie ...

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    Akú reč? Žiadna ti nepomôže. Vieš koľko takých rečí tí policajti na dopravnom denne počúvajú? Koľko ľudí tam príde, že "pán policajt to bolo ale fááááááákt prvý krát a už sa to viac nestane". Ak nebudeš arogantný tak to bude v pohode. Pokutu dostaneš, vodičák nedostaneš ale zase na druhej strane po uplynutí určitej doby môžeš požiadať o jeho vrátenie, že si fáááááákt posluchal a už to viac nespravíš. Nič v zlom, ale hold mal si rozmýšľať skôr. Taxík by Vás vyšiel lacnejšie.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nejak by sa aj dalo , ale to by bolo potrebné reagovať okamžite , musel by niekoho mať v aute a zahrať na krajnú núdzu ...

    No , ale na to :

    - je potrebné mať pevné nervy ,
    - vedieť , vocogou
    - herecké vlohy maestra Chudíka
    - no a v neposlednom rade mať aj pacienta so slušnými vlastnosťami hypochondera ...

    No a potom sa len modliť ,aby policajti neurobili doprovod do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia .....

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    misomiso Pozri príspevok
    Tak si sa nam ani nepochvalil, ako nakoniec dopadla tvoja "rec"....
    nááááááá chlapče, jakýsik si zvedavý....horší jak ženská na trhu

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    misomiso Pozri príspevok
    Tak si sa nam ani nepochvalil, ako nakoniec dopadla tvoja "rec"....

    asik ešte píše tú reč...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.