Zavrieť

Porady

Vaša spokojnosť s občerstvením na cestách po Slovensku

Mnohí z Vás pri svojej práci cestujete po Slovensku a určite ste využili reštauračné služby za učelom
občerstvenia /jedlo, nápoje, posedenie/.
Preto by som navrhoval aby sme sa vzájomne podelili o svoje skúsenosti s kvalitou resp. nekvalitou
reštauračných služieb,/kvalita jedla, obsluha, čakanie na jedlo , a celkový dojem/
hlavne tých prevádzok,ktoré sú umiestnené pri cestách a cestných ťahoch
/reštaurácie,penziony, salaše a i./
Poprosil by som hlavne o tie Vaše skúsenosti,ktoré sa vymykajú z priemeru,
už či pozitívné a aj negatívne, teda niečo, čo Vás príjemne prekvapilo a tiež aj to, čo Vás šokovalo.
Teda kam , do ktorých podnikov a prevádzok by ste iným rozhodne DOPORUČILI isť sa najesť
a kam by ste rozhodne NEDOPORUČILI vstupovať za nijakým účelom, tobož už nie na konzumaciu jedla.

Ďakujem za Vaše postrehy a skusenosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    laurin Pozri príspevok
    Salas Krajinka - skoda ze sa tam tolko caka...

    Ja odporucam aj Kolibu Likava smerom z Ruzomberka na Dolny Kubin, pekne prostredie, aj okolie, je tam male detske ihrisko a klud, ak mate chut a cas sa trochu prejst tak na hrad likavka sa da.

    Potom dobra je aj koliba z BB na Donovaly (teraz ma nenapadne ako sa vola - ale na parkovisku kde odstavuju kamiony ked su Donovaly neprejazdne ) - tu maju dobre gulase, polievky, v strede je ohnisko - len pocas lyzovaciek sa tu da najst malokedy volne miesto, takze komu nevadi pockat odporucam.

    Potom ked smerom na Kremnicu od Ziaru tak odporucam motorest Sturec pred Turcianskymi Teplicami - nie je to top ale celkom dobre porcie a slusne ceny.

    EDIT : este ma napadol Hofer smerom z Nitry na Hlohovec - asi najvacsie porcie co som zazil, menu za super cenu a neda sa to skoro zjest. Casnici mili a kmitaju.
    Veru najväčšie porcie za prijateľnú cenu a milí kmitajúci personál a to nie len u Hofera na Hlohovec, ale vo všetkých prevádzkach Hofera .

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Rozširujem túto tému nasledujúcim linkom :

    http://forum.autobazar.eu/nie-je-zra...t18866-15.html

    Pri mojich cestách po Slovensku je pre mňa doležité sa zastaviť a vychutnať si jedlo, sklamania zažívať nechcem.

    Dobré reštiky,motoresty,či salaše spomínané v tomto linku si hneď idem zaznačiť do svojej automapy.

    laurin je offline (nepripojený) laurin

    laurin
    Salas Krajinka - skoda ze sa tam tolko caka...

    Ja odporucam aj Kolibu Likava smerom z Ruzomberka na Dolny Kubin, pekne prostredie, aj okolie, je tam male detske ihrisko a klud, ak mate chut a cas sa trochu prejst tak na hrad likavka sa da.

    Potom dobra je aj koliba z BB na Donovaly (teraz ma nenapadne ako sa vola - ale na parkovisku kde odstavuju kamiony ked su Donovaly neprejazdne ) - tu maju dobre gulase, polievky, v strede je ohnisko - len pocas lyzovaciek sa tu da najst malokedy volne miesto, takze komu nevadi pockat odporucam.

    Potom ked smerom na Kremnicu od Ziaru tak odporucam motorest Sturec pred Turcianskymi Teplicami - nie je to top ale celkom dobre porcie a slusne ceny.

    EDIT : este ma napadol Hofer smerom z Nitry na Hlohovec - asi najvacsie porcie co som zazil, menu za super cenu a neda sa to skoro zjest. Casnici mili a kmitaju.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Bionda .. ani ten Hofer už nie je to čo bol... ja som tam už bola aj nespokojná.. ale zatiaľ radšej chodíme U krba v NR
    srska súhlasím s bionda
    DanielaSL V Kolibe pri BB im to vždy dlho trvá ....
      zbaliť

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Pripojil by som dve pozitívné skusenosti a jednu negatívnú skusenosť s reštauračnými službami.

    Asi nikoho neprekvapím, keď doporučím salaš Krajinka , chutné jedlá, pestrý výber, rýchla obsluha
    možnosť sedenia vnútri aj vonku
    otvaracie hodiny do 21:00
    + možnosť zakúpenia vyborných syrov

    Tiež doporučujem salaš Hron v Kováčovej,resp.na jej okraji, vyborné a chutné jedla, široký výber, štýlové posedenie v Kolibe aj na terase,privetíva a rýchla obsluha.

    Rozhodne NEDOPORUČUJEM Hostinec Modrá laguna pri ceste z Kremnice do Martina na kraji Hornej Štubne,
    chudobná ponuka jedál, jedla prepálene s veĺkým množstvom tuku,dlhé čakanie na obslúženie, ešte dlhšie na jedlo
    slabá hygiena prevádzky, obsluha neprivetivá, prepracovaná, zlé parkovanie a málo parkovacích miest.
    Dáša_ kde je salaš Krajina?
    Indeed pri Ružomberku.
    Alena Šimová
    Salaš Krajinka - nebola som spokojná, objednala som si zemiakové placky so slaninkou a bryndzou a kyslé mĺieko. Doniesli nie placky, ale niečo ako dolky, vnútri surové a k tomu všetkému dali ako prílohu zeleninu-paradajku, papriku, trochu čudné.
    Veľmi sa mi však páčila Koliba u sv. Krištofa, uvádzam link. Je to medzi BB a Donovalmi. Super jedlo, obsluha, prostredie .... http://www.usvkristofa.sk/
    Naposledy upravil Alena Šimová : 03.05.12 at 13:20

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Nemusí byť každý spokojný v odporúčaných reštauráciach ,

    ja tiež hocikedy nie som spokojný v tých podnikoch ktoré som doporučil,konkrétne salaš HRON

    nie som spokojný s tým ako pracuje II.smena na spomínanom salaši

    keďže čašníkov poznám viem aká je to práve smena , ak to nie je tá správna smena ODCHÁDZAM

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...každá reštika , salaš ......proste každé pohostinné zariadenie je to pre mňa dobré , ktoré však musí splňať aj nejaké to kritérium :

    - čistota podniku ....všade
    - ponuka jedálneho lístka by mala mať nie iba jeden list A4
    - teplé ( pre mňa priam horúce ) jedlo
    - studené nápoje
    - úsmev a príjemné slovo obsluhy ...

    ...cena už potom nie je až tak podstatná .....euro hore - dole ...
    Bionda ... ja tiež súhlasím, keď majú WC zahumusené, že bojíš kľučku chytiť- ako potom môžu mať čisto v kuchyni!

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Určite je dobrý náš Salaš u Franka....... teda v Starej Ľubovni.
    Keď sme chodievali do Bratislavy smer Nitra radi sme sa zastavili v Nezábudke - Orovnica.
    A potom smer na Prešov radi jeme v kolibe Šariš Park.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Objavujú sa tu priaznivé recenzie na Kozí Vršok,

    čítal som tu recenziu z Trendu ...... no neviem neviem

    Mňa osobne takéto futuristické priestory nejak neoslovujú...

    A foto jedla ? Priemer .... podĺa mňa

    A za zeleninový šalat by som nedal vyše 5 eur. ani nahodou.

    Moj názor je , že podniky tohto typu zavedenie eura a následne zdražovanie zachránilo tým sposobom,
    ako ked roztapajuci sa nanuk položíme do mrazničky.

    Pred cca 5 rokmi ked sa platilo SKK boli také podniky vždy prázdne.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ale oslovil ma salaš v Michalovej pri Brezne /smer Brezno-Tisovec / www.eurosalas.sk

    Je nad dedinou,pekný výhľad,utulné prostredie, bez ruchu, málo zákaznikov, rýchle vybavenie,
    fantastický baraní guláš, pravá žinčica

    rozhodne doporučujem sa zastaviť a to nielen kvoli jedlu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.