Zavrieť

Porady

Prefúkanie PC

nevedel by mi niekto poradiť nejaký spôsob ako na balkóne prefúkať počítač? nemám záujem o tlakové spreje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Snajper2 Pozri príspevok
    nevedel by mi niekto poradiť nejaký spôsob ako na balkóne prefúkať počítač? nemám záujem o tlakové spreje
    1. s kompresorom
    2. s ručnou pumpou
    3. vysávačom
    4. prípadne vyložiť za poriadneho vetriska odstrojený PC na balkon

    ...viac možností ma v rýchlosti nenapadá
    vulxy este systemom zrychlenia na minimalne 5G z 15-ho poschodia ,dolu by niekto mohol chytat:-)

    jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

    jb0863
    Mi sme počítač vyfúkali s kompresorom, ani si nevieš predstaviť koľko prachu tam bolo...))), neodporúčam dnu v byte, ale ako píšeš na balkóne.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    a preco chces fukat?ja ho vysavam ako koberec....podla mna pri fukani skor ten bordel zatlacis viac do vselijakych strbin a cojavjemkde.....

    Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

    Snajper2
    Stefan2005: aký kompresor je na to vhodný a čo je k tomu ešte potrebné? a čo sa týka toho vysávača tak malo by to dostatočný výkon na účinné vyfúkanie?

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    mormalny vysavac....urobim si z papieroveho kartonu taky spic a opatrne prebehnem po tych doskach ,nieje to urcite take ucinne ako tlakovy sprej ale podla mna v pohode

    Tinka.ba je offline (nepripojený) Tinka.ba

    Tinka.ba
    My mame velkeho psicka, vid foto a z neho mame doma kila lietajucich chlpov, takze mame stale upchate pocitace, ktore sa od prehriatia uz pri pusteni niekolkominutoveho videa vypinaju. My pouzivame klasicky vysavac, A hadicou povysavame vsetky otvory, na notebookoch aj klavesnice a naozaj to pomaha, potom idu pri pustani videi bezproblemovo. takze netreba ziadne kompresory a len tak fukat od pluc je velmi, ale velmi neucinne...

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Moja dobrá rada: ešte kým zapnete vysávač, mrknite sa či dobre držia všetky písmenká na klávesnici....... mne vysávač zhltok capslock a potom som sa musela hrabať v tom bordeli .......

    19empty19 je offline (nepripojený) 19empty19

    19empty19
    Ja viem tak, že by sa do toho malo fúkať, lebo sa môže niečo porušiť, keď ten prach budeš ťahať-vysávať.

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Ja fúkam vysaváčom ale môžem ho napojiť aby fúkal, mám krächer ale keď máš starú šunku vysávač čo sa dá hadica pripojiť na vývod v pohode.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.