Zavrieť

Porady

Nejaka vedecka databaza bola v spravach...pomoc, prosim

Zdravim. Niekedy v poslednych asi troch dnoch sa v spravach niektorej televizie (Markiza, JOJ alebo STV...uz neviem) objavila reportaz o nejakej virtualnej vedecko-technickej databaze. Vraj sa tam daju zadarmo prezerat vedecke publikacie a podobne. Zaujalo ma to, ale videl som len koniec reportaze, takze neviem nic konkretne. Nepamata sa niekto, ako sa ta databaza vola alebo nemate ine relevantne informacie? Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Blankake Pozri príspevok
    Áno , ja som to videl ....

    O tejto to bolo ....

    Samozrejme registrácia ....akurát nevýhoda pre neznalých anglického jazyka ....
    Naposledy upravil buchač : 28.11.09 at 19:28

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    No nie je to celkom zadara. Registačný poplatok je 1,60 €.

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Zoltán Kovács Pozri príspevok
    No nie je to celkom zadara. Registačný poplatok je 1,60 €.
    Nieco je tam zadara, nieco nie. Aj ked to, co som chcel najviac zadara nie je.

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    Vážení je to bývalá Ústredná technická knižnica (bola na Nám.SLobody), všetko to tam funguje ako v knižnici... ten link je správny...
    tá správa bola bombastická, absolútne nezrozumiteľná bežnému divákovi, dokonca ani my profesionáli sme chvíľami nerozumeli o čo vlastne (básnikovi - redaktorke) ide..., takých databáz je na Slovensku v knižniciach dosť - UK, UK SAV, SNK, akad. knižnice, ŠVK, atď.

    Slayer666 Pozri príspevok
    Zdravim. Niekedy v poslednych asi troch dnoch sa v spravach niektorej televizie (Markiza, JOJ alebo STV...uz neviem) objavila reportaz o nejakej virtualnej vedecko-technickej databaze. Vraj sa tam daju zadarmo prezerat vedecke publikacie a podobne. Zaujalo ma to, ale videl som len koniec reportaze, takze neviem nic konkretne. Nepamata sa niekto, ako sa ta databaza vola alebo nemate ine relevantne informacie? Vdaka.

    Nejaka vedecka databaza bola v spravach...pomoc, prosim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.