Zavrieť

Porady

Mam zaplatit opravu havarovaneho auta za 2700...pricom ma nikto nekontaktoval kolko to bude stať?

Dobrý deň...prosím o radu..nabural som ocove auto..dal som ho do chevroletu v Trnave ..lebo pochadzam z vychodu..aby sa prisiel pozriet poistovak aka je skoda na aute.oco ma havar. poist. ale zlu..ja som bol vinnik takze ja mam zaplatit vysiu cast asi 80%...cena opravy auta je 2700 eur pricom nikto mi nedal vediet kolko bude sta oprava a ci to chcem opravit...auto ma hodnotu max 3000 eur...prosim pomozte mi ...mozem poziadat servis aby mi dal auto do povodneho stavu bez toho aby som nieco platil.ďakujem
4 komentárov     zbaliť
bubkoch co znamena "zla havarijna poistka" a "ja mam zaplatit vysiu cast asi 80%" ?
tomas11111 Myslim tym to..ze ked oco bral auto na splatky z AAA tak mu dali podmisat havar.poistku...ale ta poista bola taka ze chranila viac AAA ak by oco havarol pred tym nez splati auto tak AAA by dostalo svoje peniaze ale oco by nemal nic....
a teraz chce servis aby som zaplatil tu sumu okolo 2000 eur co mam robit
bubkoch tak ked AAA dostane peniaze z poistovne, tak AAA hadam zaplati servisu opravu, nie ?

nepleties si to s plnenim pri totalke ? ak to nie je totalka a auto sa opravuje, poistovna plni priamo servisu, a to hodnotu celej opravy znizenej o spoluucast
tomas11111 dakujem ti zajtra budem mudrejsi prisiel mi list z poist..ale budem ho mat az zajtra ..ale dakujem ti pekne za ochotu ..ked budem moct tak ti zajtra napisem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    axeco je offline (nepripojený) axeco

    Vylúčený člen axeco
    Ked si daval auto do servisu opravit, musel si podpisat prijimaci protokol a suhlas s opravou a cenou. Ak by dodatocne zistili, ze cena opravy bude vyssia o 10 % mali ta zavolat a poziadat o suhlas s navysenim ceny. Zadarmo do povodneho stavu ti ho urcite nedaju

    Mam zaplatit opravu havarovaneho auta za 2700...pricom ma nikto nekontaktoval kolko to bude stať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.