Zavrieť

Porady

ahojte

chcem si kupit televízor SAMSUNG LED TV 32C4000,uhl.82, má niekto skusenosti s týmto televízorom, doporučíte mi ho?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    Ja mám Samsung neviem presne aký ale som s ním nadmieru spokojná, sú to dizajnovo veľmi pekné, cenovo dostupné a kvalitné televízory, takže ja Samsung len a len odporúčam
    ahoj, ak ta este zaujima nazor presne s tento LED TV poznam a mozem len odporucit. zvuk, obraz a este k tomu LED na bezne pouzivanie skvely, vlastne mu nie je co vytknut

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    mjmjna Pozri príspevok
    chcem si kupit televízor SAMSUNG LED TV 32C4000,uhl.82, má niekto skusenosti s týmto televízorom, doporučíte mi ho?
    Pozri tu: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_tele...00_480699.html

    zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

    zacik23
    treba si uvedomit ze to je uplne prva generacia Samsung LED TV, takze dany lcd je minimalne 3 roky stary, dokonca to nie je ani full hd ale len hd ready

    doporucujem ist aspon do series5 (UE32C5xxxx), kde uz budu prve muchy vychytane a je to full hd

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    ahój, zdravím. (reagujem na názov témy )



    ale vážne: LED televízory zatiaľ u nás niesu, sú to len nesprávne označované LCD televízory s LED podsvietením. V Amerike je vraj zákonom zakázané takéto televízory označovať ako LED. To podsvietenie môže byť dvojakého typu: pasívne, ktoré podsvecuje stále celú plochu (ako u klasického LCD), alebo aktívne, podsvietenie jednotlivých častí displeja sa dynamicky mení podľa obrazu. A podľa skúsenosti s čínskym LED svietidlom, ktoré by podľa popisu malo svietiť 10000 hodín, a pritom mi po troch mesiacoch už svieti len polovičným výkonom a niektoré LEDky svietia do zelena alebo do modra... no nie som si celkom istý aké LED používajú v tých TV, možno kvalitnejšie, to ukáže čas...
    Naposledy upravil PotPalo : 06.03.11 at 22:00
    Jednoducho sa da zistit ktora telka je LED a ktora je iba LED podsvietenie. Cena - LED tv 107 uhlopriecka cca 2000€ , LED podsvietena tv 107 uhlopriecka cca 600€. Uvadzam to iba ako priklad, proste origo LED tv je viacnasobne drahsia. Tie lacnejsie su iba s LED podsvietenim.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.