Zavrieť

Porady

Žalúdok ako na vode už dlho - čím to je?

Dobrý deň, už približne druhý týždeň mám žalúdok ako na vode, nebolí ma, len cítim také "šoufl" stavy. Väčšinou je to úplne v poriadku, kým sa nenaraňajkujem, a potom sa to už vezie. Začalo sa to asi pred dvoma týždňami, a medzitým som už bol dvakrát na "dovolenke" - čiže kompletná zmena prostredia, jedálničku - ale problémy stále trvajú. Neviete, prosím, čím som si mohol "pokaziť" žalúdok a ako sa z toho dostať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mishiak je offline (nepripojený) Mishiak

    Mishiak
    Myslím, že s krčnou nemám žiadne problémy... Aspoň také, o ktorých by som vedel O:-)

    pupavka11 je offline (nepripojený) pupavka11

    pupavka11
    Existuje problem s hrubym crevom, zasa mi ten nazov vypadol, ked ho potrebujem, suvisi to s pohyblivostou hr. creva a prejavuje sa to, okrem ineho tak, ze ked sa prebudis, okamzite musis utekat na toaletu. To suvisi s vnutornou nervozitou, ale 2 tyzdne, to mozes mat aj virózu, nie?

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Mishiak Pozri príspevok
    Myslím, že s krčnou nemám žiadne problémy... Aspoň také, o ktorých by som vedel O:-)
    Možno toto sú prvé.V týchto počasiach,ked je hore dole 10 st.C. vracia a má závrate z krčnej pol republiky.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mishiak Pozri príspevok
    Myslím, že s krčnou nemám žiadne problémy... Aspoň také, o ktorých by som vedel O:-)
    A s krčmou ....???

    Slovač vie ...dosť ich je ...každé ráno majú žalúdok poniektorí na vode ...
    Naposledy upravil buchač : 17.08.10 at 13:01

    Mishiak je offline (nepripojený) Mishiak

    Mishiak
    Vďaka za odpovede, niektore ma ako hypochondricku osobnost celkom vystrasili Moze mat devatnastrocny clovek vredy na dvanastorniku? Dufam, ze som len zjedol nieco prevelice pokazene ) Jasne, ze ked to neprejde, pojdem najskor k lekarovi, ale... nadej zomiera posledna a drzme si palce O:-)

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    najlepšie je žalúdok mať na borovičke, nie na vode :-)))))))))))))))))))))))))))))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.