Zavrieť

Porady

Hľadám veľkosklady second hand oblečenia...

Prosím o uvedenie nejakých veľkoskladov najlepších a samozrejme aj lacných....otváram si obchod second hand a potrebovala by som dodavatelov ak viete poradiť budem vdacna za kazdu spravu ĎAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    Daj si do googlu detský second hand Tvrdošín.Majú svoju stránku. Ja som spokojná. Celkom fajn tovar za dobrú cenu.
    Ahoj, práve reformujeme stránku, takže nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0905756724. Ušijeme Vám ponuku na mieru.

    mamca124 je offline (nepripojený) mamca124

    mamca124
    Od 1.09 2011 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru. Poprípade aj z Nemecka..Hlavne kvalitu. A ake povolenia mki treba..DAKUJEM VÁM VŠETK7M ZA RADU!
    Naposledy upravil mamca124 : 02.05.11 at 05:36 Dôvod: mejl...
    mamca124 Pozri príspevok
    Od 1.09 2011 otvaram Second hand, velmi by som bola vdacna za akukolvek informaciu, ohladne prevadzkovania takehoto obchodu a hlavne ak by mi niekto vedel poradit dobreho dodavatela moderneho Anglickeho tovaru. Poprípade aj z Nemecka..Hlavne kvalitu. A ake povolenia mki treba..DAKUJEM VÁM VŠETK7M ZA RADU!
    Môžete kontaktovať aj nás na tel č. 0905756724. My máme tovar výhradne z Anglicka a kvalitu triedenia prispôsobujeme požiadavkám zákazníka, viac asi potom telefonicky. A čo sa týka otvorenia maloobchodnej prevádzky, potrebujete živnosť, stačí všeobecný maloobchod, následne podpísanú nájomnú zmluvu, ale ak ide o vlastný priestor, tak kópiu LV. Ak to predtým nebola prevádzka, tak z obce, stavebného úradu, zmenu účelu stavby. S týmito dokladmi podávate žiadosť na úrad verejného zdravotníctva spolu s kolkami. Oni ešte chcú certifikát o dezinfekcii odevov, ale ten stačí predložiť keď prídu na obhliadku. Certifikát je najlepší, ak ide o dezinfekciu tepelnú, lebo pri chemickej požadujú riadenú ventiláciu v prevádzke. Inak to čo všetko chce hygiena, to Vám povedia sami nakoľko každý úrad si vykladá po svojom a preto je to v každej časti SR iné. Čo sa týka pokladne, tak nezávisle od hygieny si treba nejakú vybrať aj so všetkým čo k tomu treba, ísť s papiermi od predajcu na daňový úrad a z daňového úradu naspäť. Inak na živnostenskom úrade treba aj prevádzku nahlásiť a to najneskôr v deň otvorenia.
    Na prevádzke treba mať označenie prevádzke podľa zákona a tiež zákaz fajčenia so znením zákona. Vybavenie prevádzky má mať WC, stačí pre pracovníkov, teplú vodu, a miesto na prezlečenie, zvyčajne stačí vešiak.
    Podľa nového prevádzkový poriadok nie je potreba.
    Tak asi toľko na začiatok. Keby niečo, opýtajte sa.

    mamca124 je offline (nepripojený) mamca124

    mamca124
    Super..........Určite pre začiatok vyčerpávajúca info... VEĽMI DAKUJREM! Určite vás budem kontaktovať keď zariadim všetko potrebné.Krásny deň

    Hľadám veľkosklady second hand oblečenia...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.