Zavrieť

Porady

Adblock zaloha google chrome

Prosim poradte ako si mozem zalohovat nastavenia adblocku na google chrome. Myslim tym whitelist, blacklist atd. Viem, ze na firefoxe to je mozne ale pre google chrome som to nenasiel.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    Lukáš 142 Pozri príspevok
    Prosim poradte ako si mozem zalohovat nastavenia adblocku na google chrome. Myslim tym whitelist, blacklist atd. Viem, ze na firefoxe to je mozne ale pre google chrome som to nenasiel.
    U mňa je to na adrese:
    c:\Users\[meno užívateľa]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gighmmpiobklfepjocnamgkkbi glidom\2.2.2_0\

    Platí pre Windows 7. XP bude mať podobnú adresu, len na miesto "Users" je "Document and Settings"

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    Arnold123 Pozri príspevok
    U mňa je to na adrese:
    c:\Users\[meno užívateľa]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gighmmpiobklfepjocnamgkkbi glidom\2.2.2_0\

    Platí pre Windows 7. XP bude mať podobnú adresu, len na miesto "Users" je "Document and Settings"
    Dik toto som potreboval, len vsetko je to pisane v javascripte, napr. noscript ma moznost to exportovat priamo do .txt

    Nevies ci staci zalohovat len "blacklister.js" a "whitelister.js" alebo aj nejake ine subory? aby som to pripadne mohol hodit na iny PC?

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    Lukáš 142 Pozri príspevok
    Nevies ci staci zalohovat len "blacklister.js" a "whitelister.js" alebo aj nejake ine subory? aby som to pripadne mohol hodit na iny PC?
    Ja to zálohujem celé, iné súbory nesú iné nastavenia. Možno ti budú chýbať.

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    Arnold123 Pozri príspevok
    Ja to zálohujem celé, iné súbory nesú iné nastavenia. Možno ti budú chýbať.
    Vies, len zober si, ze ak je napr verzia AdBlocku 2.2.2 a ty tam das starsiu verziu tak to moc dobre nie je. Preto som chcel vediet, ze ktory subor je whitelist a ktory blacklist. Ale aj tak dakujem za radu.

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    Lukáš 142 Pozri príspevok
    Vies, len zober si, ze ak je napr verzia AdBlocku 2.2.2 a ty tam das starsiu verziu tak to moc dobre nie je. Preto som chcel vediet, ze ktory subor je whitelist a ktory blacklist. Ale aj tak dakujem za radu.
    To nevadí, zahlási staršiu a pri najnližšej možnosti to aktualizuje na najnovšiu verziu, ale nastavenie ostane zo starého.

    Lukáš 142 je offline (nepripojený) Lukáš 142

    Lukáš 142
    Arnold123 Pozri príspevok
    To nevadí, zahlási staršiu a pri najnližšej možnosti to aktualizuje na najnovšiu verziu, ale nastavenie ostane zo starého.
    No asi máš pravdu, idem to zálohovať, lebo sa mi už stalo, že mi google chrome pomocou synchronizácie zrušil všetky doplnky a to potom bolo všetko znovu povolovať a zakazovať. Takže idem, díky. Zálohujem aj flash block.

    Adblock zaloha google chrome

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.