Zavrieť

Porady

harfist / harfistka v Bratislave

Dobry Den!

Hladam harfistku / harfista na sprijemnenie zahradneho popoludnia mojej Mami a ostatnych starsich klientov.

- Bratislava ,Leto, 1x do tyzdna, 1 hod maximalne , lahka a lahodna hudba (Verdi by bol fantasticky), student/studentka?

Som presvedcena ze je tam ten perfectly a fantasticky clovek, ktory prinesie usmev a radost Tymto starsim ludom.
Uz sa tesim na Vasu Odpoved.....

Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    skús napr. tu: http://www.harfistka.sk/ , ak neprijme ponuku, možná poradí...

    P.S. muž hrajúci na harfe = harfista

    lavanda je offline (nepripojený) lavanda

    lavanda
    Keď tu bol pred dvoma rokmi Andreas Vollenweider, tá jeho harfa sa mi nezdala nejaká obrovská. A má aj menšiu.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mozno ta sklamem,ale umelcov, ci harfistov na tieto stranky moc nechodi...
    Asi by si mal najst nejake stranky, kde chodia ludia takehoto zamerania, tam je vacsia sanca,ze niekto tvoj inzerat najde...

    Ale ak hladas uctovnika, si tu dobre

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Keď som videl,že si odpovedala, tak som nakukol , že ty vieš hrať na harfu a hlásiš sa...
    Ja som inak živú harfistku alebo harfistu ešte nevidel- trombonistu už áno, ale harfistku nie- tí už asi aj vymreli, však to múzy v stredoveku hrali na harfu...
    Harfistku nepoznam ani ja ziadnu,mne prisla na rozum hned iba "fletnistka"...

    Olgav je offline (nepripojený) Olgav

    Olgav
    ....harfovy koncert vysiel fantasticky v Penzione pre moju Mamu a ostatnych klientov.

    Harfista - pan Jakub Rizman @ http://www.muzikland.sk/jakubrizman

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    arizona Pozri príspevok
    Mozno ta sklamem,ale umelcov, ci harfistov na tieto stranky moc nechodi...
    Asi by si mal najst nejake stranky, kde chodia ludia takehoto zamerania, tam je vacsia sanca,ze niekto tvoj inzerat najde...

    Ale ak hladas uctovnika, si tu dobre
    Keď som videl,že si odpovedala, tak som nakukol , že ty vieš hrať na harfu a hlásiš sa...
    Ja som inak živú harfistku alebo harfistu ešte nevidel- trombonistu už áno, ale harfistku nie- tí už asi aj vymreli, však to múzy v stredoveku hrali na harfu...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    arizona Pozri príspevok
    Harfistku nepoznam ani ja ziadnu,mne prisla na rozum hned iba "fletnistka"...
    Fletnistiek je kopa...

    Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

    Ajk&
    Taká praktická otázka: zmestí sa vôbec harfa do osobného auta, sú harfy aj skladacie?

    Olgav je offline (nepripojený) Olgav

    Olgav
    Dakujem Vam vsetkym za informacie!

    Uz sa tesim aku radost spravi tento krasny instrument mojej Mame a druhym klientom v Penzione.

    Som si ista ze harfista pan Jakub Rizman velmi verim potesi moju Mamu jeho krasnou hudbou na harfe.

    divaproduction.sk/production/jakub-rizman-harfa.php

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.