Zavrieť

Porady

Založenie interetovej stránky - POMOC

Dobrý den,
chcela by som vás poprosiť o pomoc resp. radu.
Chcela by som si založit internetovú stránku s zameraním odborné poradenstvo v oblasti zdravotníctva, doplnená bude zoznamom zdravotníckych zariadení ktoré budú slúžit ako "potencionálny zisk a reklamný priestor stránky".
Moj hlavný problém je:
Som zamstnaná na TPP v inej spoločnosti, mám si založiť živnosť? Aký to bude mat dopad na moje zamestnanie?
V prípade založenia živnosti aký typ zo zoznamu živností zvoliť?
V prípade záujemcov o reklamu s českej republiky, resp. s madarska aký to bude mat dopad na fakturáciu?

Vopred ďakujem za radu.
Eva
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kath je offline (nepripojený) kath

    kath
    Určite bude potrebné založiť živnosť. Aký dopad na zamestnanie - no pokiaľ viem, nemala by si podnikať v rovnakej oblasti ako zamestnávateľ, inak dopad jedine čo sa týka odvodov, presnejšie poradiť neviem.
    Ak budeš poskytovať reklamný priestor na prenájom, tak živnosť na "reklamné a marketingové služby". Prípadne iné činnosti podnikania, podľa toho čo ešte budeš faktúrovať.
    A nemyslím si, že by klientela z iných štátov mala nejaký vplyv na fakturáciu - max. faktúra vystavená v cudzom jazyku, ale neviem, či je to povinné, asi nie.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Zalozit zivnost musis, fakturovat musis v nasom statnom jazyku. Preklad do cudzieho jazyka je dobrovolny a mal by si ho dat urobit prijimatel danoveho dokladu.

    Ale poviem ti, sanca uspiet s touto myslienko je estremne mala. Takyto portal uz existuje a sotva preziva. Urcite ho poznas.

    Založenie interetovej stránky - POMOC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.