Zavrieť

Porady

Skysnute mlieko

Ahojte

V priebehu roka sa nam uz trikrat stalo ze sme kupili skysnute mlieko, pricom do datumu spotreby bolo vzdy este 3-4dni, ked sme odniesli mlieko do predajne este na nas vyskocili ze oni zato nemozu a ze nikto sa este nebol stazovat , neviem ci mam napisat o ake mlieko sa jedna a predajnu (maju ten isty nazov)... da sa to niekde riesit ??? alebo to nema zmysel ??? dakujem ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    pafendorf Pozri príspevok
    Ahojte

    V priebehu roka sa nam uz trikrat stalo ze sme kupili skysnute mlieko, pricom do datumu spotreby bolo vzdy este 3-4dni, ked sme odniesli mlieko do predajne este na nas vyskocili ze oni zato nemozu a ze nikto sa este nebol stazovat , neviem ci mam napisat o ake mlieko sa jedna a predajnu (maju ten isty nazov)... da sa to niekde riesit ??? alebo to nema zmysel ??? dakujem ...
    To je zázrak ak sa podarí aby mlieko skyslo v našom okolí je len jediná mliekáreň ktorá vyrába mlieko vyššej kvality schopné skysnúť - levmilk, lenže tie sú v plastových fľašiach a dá sa vidieť pri kúpe že či je v poriadku alebo nie, pri skysnutí sa zreteľne oddelí smotana od mlieka a to platí už aj vtedy keď proces začína. Trvanlivé plastové, umelé, len výnimočne kupujem

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pafendorf Pozri príspevok
    Ahojte

    V priebehu roka sa nam uz trikrat stalo ze sme kupili skysnute mlieko, pricom do datumu spotreby bolo vzdy este 3-4dni, ked sme odniesli mlieko do predajne este na nas vyskocili ze oni zato nemozu
    ....noooo...majú aj pravdu ....nemôžu...
    a ze nikto sa este nebol stazovat
    ...moja odpoveď by sa niesla v duchu nasledujúceho ..."...tak ja som prvý , pani vedúca "....
    , neviem ci mam napisat o ake mlieko sa jedna a predajnu (maju ten isty nazov)
    ...žeby Agro - Milk ???
    ... da sa to niekde riesit ???
    ...nooooo....ja by som povedal , že na lampárni v Olcnave ...
    Je to na dlhé lakte , nakoľko predsa predajňa nevie zistiť kvalitu tovaru , ak je zabalený a dokonca aj dátum spotreby je v poriadku .
    Zákazník sa vysťažuje v predajni , ak je k tomu ešte aj prudký , tak pokazí deň sebe a aj personálu , ktorý za nič nemôže .
    Za kvalitu predsa v takomto prípade zodpovedá výrobca a pochybujem , že predajňa by sa obťažovala podať sťažnosť ďalej ...nuž tovar sa dá do odpisu a fertig ....
    Tak sa to totiž robí ....

    alebo to nema zmysel ???
    ...má zmysel , povedz si sám , zbytočne sa rozčuľovať...???
    dakujem ...
    Prejdi na inú značku mlieka , potiažmo kupuj trvanlivé a máš pokoj ......svätý pokoj ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.