Zavrieť

Porady

Aký stupeň náročnosti práce má Pracovný asistent ?

Dobrý deň, prosím o radu , chcel by som sa spýtať aký stupeň náročnosti práce ma profesia Pracovný asistent pre ZŤP (v chránenej dielni) s ukončeným stredoškolským vzdelaním s maturitou ?

Niekde som natrafil na informáciu, že to je 2. stupeň náročnosti práce v prípade, že pracovný asistent ma ukončené stredne odborné učilište bez maturity a 3. stupeň ak ma ukončené vzdelanie s maturitou , ale neviem či je to skutočne tak alebo sa jedna o iný typ Pracovnej asistencie.

ďakujem za radu
3 komentárov     zbaliť
ivka70 ukoncene vzdelanie nema vplyv na stupen narocnosti pracovneho miesta, ja by som povedala, ze to moze byt aj 1, ked nepozname napln cinnosti, slovo asistent to evokuje
reincarnate náplň práce je zhruba polygrafické služby - obsluha produkčných tlačiarni , preberanie tovaru a balíkov, pomoc ZŤP pracovníkom s ťažkými predmetmi
ivka70 http://www.minimalnamzda.sk/narocnosti.php
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Aký stupeň náročnosti práce má Pracovný asistent ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.