Zavrieť

Porady

Reklama T-Comu

Čaute,
chcela by som vedieť, čo si myslíte o reklame spoločnosti T-Com (myslím tým, televízna reklama, billbordy, reklama v tlači, na internete)?
Zaujímali by ma názory na tieto otázky:
1. Poznáte nejaké reklamy od T-Comu? Páčili sa Vám, nepáčili, pobavili Vás, otravujú Vás? Akú reklamu si pamatáte od nich?
2. Kúpili ste si nejaký ich produkt, službu na základe reklamy?
2. Nemá tu niekto Magio alebo net cez T-Com? Ak áno, ste spokojný?
3. Všimli ste si reklamu na súťaž 250 000 alebo ste sa priamo zapojili?
4. A čo vravíte na Fiesta pláž alebo Magio klzisko? Hovorí Vám to niečo?

Ďakujem vopred za odpovede, robím si totiž taký malý prieskum do bakalárky.
PROSÍM O ČO NAJVIAC NÁZOROV, ŽE MÁM TO AKO ZHODNOTIŤ... Plsssss
Naposledy upravil Petra66 : 07.04.08 at 10:21
Usporiadat
xBORISx xBORISx

xBORISx je offline (nepripojený) xBORISx

alebo pre t-com
0 0
Petra66 Petra66

Petra66 je offline (nepripojený) Petra66

Ľudkovia, nie, je to pre moju bakalárku. Proste robím dotazníky, ale chcela som vedieť nejaké názory. Ja som ešte len študentka. Názov mojej bakalárky je " VPLYV REKLAMY T-COMU NA CIEĽOVÚ SKUPINU ZÁKAZNÍKOV ". Chcela som tam uviesť aj názory z netu, aby to bolo zaujímavejšie. Myslím, že T-Com ma dosť dobre rozpracovanú túto problematiku a výskumy im robia špecializované spoločnosti. Ale ja ku týmto informáciám nemám prístup, takže budem veľmi rada, ak sa niečo zaujímavé dozviem... ďakujem.
Naposledy upravil Petra66 : 04.04.08 at 10:28
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Petra66 Pozri príspevok
Ľudkovia, nie, je to pre moju bakalárku. Proste robím dotazníky, ale chcela som vedieť nejaké názory. Ja som ešte len študentka. Názov mojej bakalárky je " VPLYV REKLAMY T-COMU NA CIEĽOVÚ SKUPINU ZÁKAZNÍKOV ". Chcela som tam uviesť aj názory z netu, aby to bolo zaujímavejšie. Myslím, že T-Com ma dosť dobre rozpracovanú túto problematiku a výskumy im robia špecializované spoločnosti. Ale ja ku týmto informáciám nemám prístup, takže budem veľmi rada, ak sa niečo zaujímavé dozviem... ďakujem.
Ak ti to pomôže pridám svoj názor. Pre takých ako som ja je reklama zbytočným plytvaním peňazí. Ani ju neregistrujem. Pre mňa je reklama niečo čo sa iba hýbe, iba rozpráva, prípadne iba nejaké nehybné pozadie. Pri reklame sa mi automaticky v hlave vypína obraz aj zvuk.
Naposledy upravil Kazu : 04.04.08 at 11:23 Dôvod: Doplnenie
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
jediná reklama, ktorá ma zujala



ostatné podobne ako:
Ani ju neregistrujem. Pre mňa je reklama niečo čo sa iba hýbe, iba rozpráva, prípadne iba nejaké nehybné pozadie. Pri reklame sa mi automaticky v hlave vypína obraz aj zvuk.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Kazu Pozri príspevok
Pri reklame sa mi automaticky v hlave vypína obraz aj zvuk.
Mne sa vypína aj pamäť a prst na pravej ruke automaticky stlačí iný kanál.
Naivný to zadávatelia reklám, ak si myslia že veľká väčšina ludí sa pozerá na reklamu 15 minút a pritom sa nepresvedčí, či niekde na inom kanály nie je niečo zaujímavejšie. Veľmi často sa stane, že sa už na pôvodne rozpozeraný kanál nevrátim, lebo práve počas reklamy najdem čosi lepšie.
Ale to si asi nechcela počuť, ak ano, platí to aj pre reklamy T-comu.
P.S. Netvrdím že reklama nemá význam, ale mne stačí vidieť raz a nie do nemoty pozerať stále to isté.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem, neviem- ale ja musím sebakriticky priznať, že na mňa reklama má fakt dosť podstatný účinok- nie síce tak, že niečo vidím a už aj to utekám kúpiť ale v prípade pochybností- máme všetci uloženú reklamu v podvedomí a rozhodneme sa podľa reklamy
Keby reklama nefungoval, tak by si ju firmy za velke peniaze nedali vyrábať- určite to má obrovský vplyv na ľudí...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Milujem reklamu

Počas nej si chodím variť koťogo
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Urcite ma vplyv na ludi, su reklamy, ktore zaujmu cloveka, ale fakt je, ze ked sa to opakuje viackrat, tak uz prepinam na iny kanal aj ja.
Malo je takych reklam, ktore naozaj predaju ten-ktory tovar alebo sluzbu, niektore su vyslovene len vyhodenim penazi.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hanelie,
škoda, že sa mi nedá tá reklama spustiť /neviem prečo/, ale bez mučenia priznávam, že túto reklamu ozaj milujem....vždy si totiž spomeniem na môjho "drahého", ktorý je presne takto na cestách, len dúfam, že na neho nemusia trúbiť.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pre skupinu ľudí, ako som ja (bez pevnej linky) si myslím, že konkrétna reklama je otravná. A čo sa týka internetových produktov som presvedčený, že existujú aj kvalitnejšie riešenia, aké ponúka T-Com.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Muška Pozri príspevok
Milujem reklamu

Počas nej si chodím variť koťogo
čo to je to "koťogo"?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Stanko,
koťogo je káva z kávovaru z Maďarska.
Proste dole voda, v strede mletá káva....a hore Ti vylezie supr kávička.

A ináč.....je to už aj káva poraďákov
0 0
Petra66 Petra66

Petra66 je offline (nepripojený) Petra66

Ľudkovia, skúste sa skôr vyjadriť konkrétne aj k tomu T-Comu.

1. Poznáte nejaké reklamy od T-Comu? Alebo si viete spomenúť? Alebo aspoň akú reklamu si pamatáte od nich?
2. Nemá tu niekto Magio alebo net cez T-Com? Ak áno, ste spokojný?
3. Všimli ste si reklamu na súťaž 250 000 alebo ste sa priamo zapojili?
4. A čo vravíte na Fiesta pláž alebo Magio klzisko? Hovorí Vám to niečo?

Kus sa snažte, že si dám Vaše názory do bakalárky.
Naposledy upravil Petra66 : 04.04.08 at 13:25
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Peťka, pláž si pamätám, lebo....Kde by už moja dcéra chýbala?

Teraz tá reklama asi na Magio sa mi docela páči.

Ale reklama na ktorej sa zasmejem je nejvíc a to je väčšinou reklama od Kooperatívy.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Muška;70***2
Stanko,
koťogo je káva z kávovaru z Maďarska.
Proste dole voda, v strede mletá káva....a hore Ti vylezie supr kávička.

A ináč.....je to už aj káva poraďákov
Aha, dík za objasnenie...pa
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Muška Pozri príspevok
Milujem reklamu

Počas nej si chodím variť koťogo
A ja si počas reklamy, idem dať cigaretku na balkon...
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Petra66;70***3
Ľudkovia, skúste sa skôr vyjadriť konkrétne aj k tomu T-Comu. Aspoň poznáte nejaké reklamy od T-Comu? Alebo si viete spomenúť? Nemá tu niekto Magio alebo net cez T-Com? Ak áno, ste spokojný? Alebo aspoň akú reklamu si pamatáte od nich? A čo súťaž 250 000? Všimli ste si reklamy na túto súťaž alebo ste sa priamo zapojili?
A čo vravíte na Fiesta pláž alebo Magio klzisko? Hovorí Vám to niečo? Kus sa snažte, že si dám Vaše názory do bakalárky.
Myslim si, ze T-com zabuda na ludi, ktori ziju mimo par vacsich miest, kde maju Magio. Mozno (?) by som aj ja chcel, len v nasom okoli to bude asi v nedohladne.

Net by som bral od UPC, ale aj to maju len cez kablovku. U nas nie je dostupna tato sluzba.

A tak je to s viacerymi sluzbami. Potom to cloveka uz nebavi a zoberie to len cas, ktory radsej vyuzijem na nieco ine - rozumnejsie. Napriklad si zahram sachy so synom.

Pravdu povediac, ani telku nepozeram tak casto, ako volakedy.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Muška Pozri príspevok
Milujem reklamu

Počas nej si chodím variť koťogo
Potom má reklama pre teba nesmierny význam. Bez nej by bol vážne narušený tvoj pitný režim....teda kávový
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Petra66;70***3
Ľudkovia, skúste sa skôr vyjadriť konkrétne aj k tomu T-Comu. Aspoň poznáte nejaké reklamy od T-Comu? Alebo si viete spomenúť? Nemá tu niekto Magio alebo net cez T-Com? Ak áno, ste spokojný? Alebo aspoň akú reklamu si pamatáte od nich? A čo súťaž 250 000? Všimli ste si reklamy na túto súťaž alebo ste sa priamo zapojili?
A čo vravíte na Fiesta pláž alebo Magio klzisko? Hovorí Vám to niečo? Kus sa snažte, že si dám Vaše názory do bakalárky.
Mám cez nich 4G. Ja som spokojná. O dve ulice ďalej má kamarátka balík Mágio + 4G.Údajne časté výpadky. A to sme veľké mesto, priam krajské. Viac sa mi páčia reklamy od Orangu.
Fiesta pláž a Mágio klzisko neviem čo je. Súťaž 250 000 mi chodila do e-mailu - na to že bol marec, sa mi to nechcelo ani čítať.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Petra ak si chceš urobiť prieskum, daj len jednu konkrétnu otázku do jednej témy, alebo zadaj body ku ktorým sa ti ľudia majú vyjadriť.

Ak sa spýtaš všeobecne, tak sa aj ľudia začnú vyjadrovať všeobecne a stačí jeden dva príspevky a už sa ide mimo-témy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať